Hasan Şaş’tan büyük terbiyesizlik!

1-1 sona eren Galatasaray-Bursaspor karşılaşmasının yankıları sürüyor.

Türk Telekom Stadı‘ndaki karşılaşmada sarı kırmızılı takımın yardımcı antrenörlerinden Hasan Şaş‘ın maç boyunca Bursaspor yedek kulübesini tahrik etmesi büyük tepki çekti.

Şaş‘ın Teknik Direktör Samet Aybaba ve yardımcılarına sürekli el kol hareketleri ile bir şeyler anlatmaya çalışması ve 4. hakemin olaya müdahale etmemesi bardağı taşırdı.

Fatih Terim, yardımcısı Şaş‘ın hareketlerini görmesine rağmen bir şey demezken, Samet Aybaba‘nın bu konuda oldukça sinirlendiği belirtildi. Hasan Şaş‘ın Bursaspor kulübesini tahrik eden hareketleri sosyal medyada epey yankı buldu.

51 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @CROCODILE yorumuna yanıt olarak

   Takımına bakmasına gerek var mı sence? Çünkü bir şekilde başarılı hale getiriliyorlar ve bunu da kimse konuşmuyor malesef önce bazı zihniyetlerin atanan federasyon başkanlarının değişmesi lazım.

   11
   3
 1. Burası Türkiye.Ne bekliyorsunuz ki!? 3 sınıf ülkemizde bu tür hareketler gayet normal.Hic şaşırmadım.Oyunculugu döneminde gözümün önünde kulübede hakeme su atıp kart bile görmemiş bir adamdı.Zamaninda terbiye olmayan itler ,sonralarda başına aslan kesiliyor.Ben şaşırmadım.Boyle ülkeye böyle lig ve böyle hayvanlar müstehak.

  92
  35
  1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Grin man sen kendini sahtekar hissediyorsan biz ne yapalım. Hasan şaş ın yaptıklarını tüm Türkiye ye mal edemezsin. Akıl mantık

   7
   4
   1. @Alper yorumuna yanıt olarak

    Aa kardeşim morinyo mu yapmış, olamaz ben avrupa hayranıyım onlar birinci sınıf insan türkler beşinci sınıf. Aşağılık kompleksim var. Onu yapan araştırılsın türktür o

    5
    6
  2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Bu arada çok güzel bir argo söz var.Katranı kaynatsan olur mu şeker , cinsine yandığını cinsine ceker.Ya da üzüm üzüme baka baka kararır.Akil hocası kim diye baktığımız zaman Fatih Terim’i görüyoruz.Bu ligin en kaba saba ,gaz gaza giden teknik direktörü oluyor kendisi.O yüzden Hasan Şaş’ın medeniyet bilmemesi ve medeniyet görmemiş öküz olması gayet normal.Egitimin olmadığı ülkemde bunlar çok doğal.Bunlari gündeme getirmek anormal.

   36
   25
   1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

    Fatih Terim ve Hasan Şaş görgüsüz öküz olabilir de !.. Bu güzelim ülkeye laf edecek kadar adammısın?.. Sen bu görgüyü nereden edindin?.. Sen nerenin öküzüsün?..

    6
    5
  3. @Green Man yorumuna yanıt olarak

   Konu hasan şaş iken nasıl türkiyeye çakıyorsub anlamadım. Türkiye 3. Sınıf dünya ülkesi değil, hasan bu terbiyesizliği yaptı diye tüm türkiyr vatandaşları terbiyesiz ve eğitimsiz değil. Bir kişinin yaptığı terbiyesizlik onu ve ona engel olmayanları bağlar. Gözününz ülke düşmanlığından kararmış. Konuları sürekli alakasız yerlere çekip provakatörlük yapmayın

   38
   11
   1. @Konu hasan şaş yorumuna yanıt olarak

    önce tebrikler, sonra teşekkürler arkadaşım. seviye ve kalite denen şey bu olsa gerek.
    sizin gibi arkadaşları okuyunca zaman, zaman buralarda düştüğüm yalnızlık duygusundan kurtuluyorum. ülke ve bursasporumuzun geleceğinden umutlanıyorum. içimi tekrardan bir yaşama sevinci kaplıyor.
    sağ olun, var olun, iyi ki varsınız. iyi ki yazıyorsunuz.

    17
    1
    1. @sokak sanatı yorumuna yanıt olarak

     Az önceki yorumu yanlışlıkla tamamlamadan gönderdim devam ediyorum. Maalesef prim yapma, göze, dikkat çekme amaçlı yada psikolojik rahatsızlıklardan kaynaklanan olumsuz, provakatif yorumlar yapılıyor. Bunlara site yönetimi de dikkat etmeli. Ligin ikinci yarısında gs buraya gelicek o zaman bu haberle gaza gelen 3-5 kendini bilmez olay çıkaracak ve zararı yine biz göreceğiz. Ve burası kimsenin siyaset sayfası değil. Artık bu insanların en ufak şeylerden ayrımcılık yapmasından sıkıldım. İnsanları sınıflandırmayın, bölmeyün

    2. @sokak sanatı yorumuna yanıt olarak

     Sokak sanatı, ben de sizin tüm yazdığınız yorumlara katılıyorum, objektif bir şekilde olumlu yorum yazıyorsunuz. Maalesef by sayfada dikkat çekme amaçlı, provakatif yptımlar

 2. Bu paylaşımı yapan büyük ihtimalle GS birisi centilmen bakış açısı ve paylaşımı için teşekkür ederim.Kendi antrenörümüzde ,taraftarımızda ,yöneticimizde olsa yanlış yapılan davranışlarını paylaşarak ,eleştirerek düzeltebiliriz.

  45
  1
 3. 4 hakem diye gereksiz ne yapıyor orada… orta hakemi uyarıp gönderecekti bu karaktersizi tribüne… ama işte hep g.t korkusundan bunlar olsun… orta hakemde aynı iki defa ikinci sarıdan kırmızı olacak onların Ozan diye topçusunu atamadı… kahpe korku sen nelere kadirsin…

  33
  2
 4. ne olacak küçük dağları ben yarattım edasındaki kendini beğenmiş f.terimin yardımcısıda ancak bu kadar olur. çok görmemek lazım.

  20
  1
 5. sevgili hasan şaş diyecen bizim stadda çıkıp böyle tahrik etsene yedek külübesini yemez demi çünkü burda takım berbat taraftar uyuyo napmak lazım çirkefleşmek lazım ki taraftar ayaga kalsın takım ateşlensin

  15
  1. @Samanlili yorumuna yanıt olarak

   Evet buraya gelecekler, tribünden toplu şekilde küfürü basalım, hasana birşey olmasa bile en azından klübümüze ceza aldırırız değil mi.

   1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

    Küfürsüzde Hasan denen dangoz a haddi bildirilir, ayrıca burada o artistik tavırları yapabilecek mi acaba? Ne dersiniz…

 6. Dünya malı kimseye kalmadı Hasan’ım. Şampiyonluklar da gitmiyor diğer tarafa. Saygı, sevgi, hoşgörü ve efendilikler seni adam yapar ve bunlardır Adamı gerçek Adam yapan. Ama senin bunları idrak edecek kapasiten yok ve biz Bursalıları böyle antipatik davranışlarına sakın test etme ki, bizim efendiliğimiz bozulur ise yeşil beyazı gördüğünde kaçacak delik ararsın. Yaşın gibi davran…

  11
 7. Mercimek kadar beyninle aklı sıra taraftarlarına şebeklik yapıp yalakalık yapıyor ama aklı selim kişiler bunu böyle itin nitarafına sokuyorlar ama bunu mercimek kadar beyninle anlaması zor.

  10
 8. Bu paylaşımı yaparak Kİ,BARLIK,NEZAKET VE İNSANLIK DERSİ VEREN OKTAY beyi tebrik ediyorum.
  TERBİYESİZLİĞİ YAPAN İSE KENDİNE YAKIŞANI YAPMIŞ.
  Her daim söylüyorum,bu tff,mhk,pfdk gibi kurullarda olanların önce İŞİNİN EHLİ OLMASI ŞART.
  Aynı hareketi BURSASPOR yedek kulubesinden biri yapsa zannederim ki en az 3 maç ceza alırdı.

  8
  2
  1. @Hüseyin İlhan yorumuna yanıt olarak

   140 journos adlı kanalın çok güzel bir videosu var.Tavsiye ederim izleyin.Bir ülkede olmazsa olmaz tek şeyin “adalet ve adalet sistemi ” olduğundan ve bunun olmaması durumunda bütün her şeyin aksayip yanlış yuruyeceginden bahsediyor.Ulkemizde de adalet sadece saraylara verilen bir isim olduğu için bunun gibi vakalar ne yazık ki ortaya çıkıyor.z

   8
   23
   1. @Green Man yorumuna yanıt olarak

    140 journos u bilen ve izleyen, bu platformda bahsini geçiren var :O(ben şok, ben iptal) Greeman kardeş doğru bildiğin yolda ilerlemeye devam, umarım herkes bir gün o doğruları keşfeder.

    5
    12
   2. @Green Man yorumuna yanıt olarak

    Grin man sen bence yanlış yerde takılıyorsun adliye önlerinde fetöcülere pkklılara istiyoruz diye slogan at. Ankaradan İstanbula yürü falan. Burası bursaspor forumu, senin siyaset sayfan değil.

    24
    6
    1. @Vatan yorumuna yanıt olarak

     millet döktürmüş, bolca eksilemiş deyip, gülüp geçecektim ama seni görünce insan geçemiyor… Senin siyaset sayfan değil demişsin ama dibine kadar siyaset sokmuşsun buraya…
     Buraya yazmıyorum ama sana bol bol küfür ediyorum, bütün kötü dileklerim üzerine olsun…

     2
     2
    2. @Vatan yorumuna yanıt olarak

     Beni kimlerle aynı kefeye koyduğunuza dikkat etmenizi rica ediyorum.Şehit yakınıyım ben.Amcamı pkk yüzünden şehit verdim.Küçük düşüncelerinizi bu konuda kendinize saklayın.Küfür etseniz bu kadar canım yanmazdı.Uğruna şehit düştüğü bu vatanı sizin gibi onu bunu ötekileştiren insanlara kaldığını görse eminim çok üzülürdü.Beni terörist köpek sürüleri ve dini afyonlarla kendini mühürleyen pisliklerle bir tutmanız gerçekten üzücü.

     5
     5
 9. fatih terim ve yanındakiler , daha ne olabilirler. çiçek verecek, iltifat edecek insanlar olabilirler mi… kendilerine yakışanı yapmaktalar. bir gün toslayacaklardır.

 10. Bursaya gelince yedek kulübesinde oturabilcekmisin acaba burasını hiç düşünmüşmü demek ki düşünmemiş kendi bilir salıverin gitsin küçük enişteyi!!

 11. Değerli BURSASPOR sevdalısı arkdaşa ve kardeşlerim.VAR veya başka şekilde BURSASPOR umuza haksızlık yapılmasından memnun değilsiniz.Yani HAKSIZLIK-ADALETSİZLİK her kesimi,her ferdi rahatsız ediyor ve etmelidir.

  BURSASPORumuzla BJK arasında maç yapılmadan stad dışında olan hadiselerden hükmen mağlubiyet verenler ADİL mi davrandılar.Bursassporumuzun taraftarı ile barıştıracağız diyerek bu hadiseleri öngörmeyen il idarecilerimiz ADALETİMİ SAĞLADILAR.
  BURSASPOR-BJK maçı öncesi çıkarılan olaylarda tedbir almayan,aldırmayanların yüzünden taraftarımız boşu boşuna hapse atılmadımı,haksızlık,adaletsizlik değilmiydi.
  ADALET her yerde bireyin önceliğidir.
  ADALET olmayan yerde OT BİTMEZ OT.

  2
  1
 12. Asan sas.SASirdin mi be ya ?Belli SASirmisin.Ama normaldir.Fatih Terim-Arda Turan ve Hasan Sas.Nedense dayilarin hepsi ayni mekandan cikiyor.Acaba bir tesaduf mu ve toplumumuzun geldigi nokta.Bunlar bize boyle ! iyi ornek ! olduklarinda toplumda kendini cok erkek hisseden bircoklari silaha,kaba siddete,dayaga,silaha basvuruyor.Beyler yukarda yazan bazi arkadaslara katilmamak elde dgil.Sonra Turklere barbar,siddet yanlisi,kabadayi dedikleri zaman kiziyoruz.Biz birmbirimize karsi saygiyi ogrenmeden,kafalari degistirmeden bizden bir cacik olmazLutfen aklimizi basim iza alip Alanya macinda ortaligi moka cevirmeden adam gibi mac seyredelim.Eslerimiz,kadinlarimiz,cocuklarimiz da maca gelsin ve aramizda seyretsinler diye lutfen elinizi vicdaniniza koyun-Cekirdek citlatmayi da birakin artik.Biraz uygarlasin..Maalesef aci ama gercek.Hepinize saygilar,iyi aksamlar.Her zaman her yerde EN BUYUK BURSASPOR.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu