Hasan Parlakay üzerinde bana vuruyorlar!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.

Başkan Ali Ay bir basın mensubunun “Yönetim kurulunuzda o kadar yönetici varken neden Hasan Parlakay ile ilgili iddialar bulunuyor?” sorusuna “Bu tamamen benim üzerimden yürüyen bir konu ve biliyorsunuz ki Hasan Parlakay benim  şirketimde çalışan profesyonel bir isim. Bu nedenle Hasan üzerinden bana vurmaya çalışıyorlar. Bizler gerekli yerlere başvurularımız yaptık. Bundan sonrasında hukuk karar verecek.” dedi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Canlı izledim.
  Ne söylediklerinden çok nasıl söyledikleri dikkatimi çekti.
  Çatal bıçak sesleri konuşmaların önüne geçti. Bir yandan simit yiyip diğer yandan konuşmak nedir ?
  Aranızda sohbet ediyorsanız amenna samimiyet der geçerim. Ama, kardeşim canlı yayın yapıyorsanız 2 dakika sonra yemeye başlayın.

  51
  2
 2. Bir insanın Bursaspor Başkanı olabilmesi için paradan çok futbol aklı – vizyon – sağlam ekip arkadaşlarına ihtiyacı vardır..
  Sorarım , bu saydıklarımın hangisi Hasan Parlakay’da ve Ali Ay’da var ?
  Maalesef bizim kulübümüzün başında bunların hiçbirisi yok..

  44
  7
 3. İyide Hasan Parlakay transferin başındaki 1.kişi ! Bursasporun borçlarıda,ekonomik sıkıntısıda hep bu hatalı transferlerden,1 liralık adama 10 lira verildiği için,e o eleştilmeyecekte kim eleştirilecek ? Hasan Parlakay normal bir kişi değilki ! Felaket ötesi transferlerin sorumlusu !!!

  22
 4. O kimki O’nun üstünden seni vursunlar be densiz. Söz konusu koskoca BURSAPSOR kulübü, koskoca BURSA şehri. Ancak iddaalar hakkında yalan dolan demekten başka yek bir deliliniz yok. Utanın ve artık tamam deyin dicem amma siz ve utanma kelimeleri birarada yakışmıyor bile. Ancak bir BURSASPOR başkanına bu sözleri yazmak bemi utandırıyor. Ama şunu bilin ki siz ve yönetiminizin çoğunluğu benim için BURSASPORUN yöneticileri değilsiniz. Bırakın şampiyon kulübü bakkal bile yönetemezsiniz.

  17
  1
 5. ali ay bir muhasebeci nasıl olurda böyle mal varlığına bir anda sahip olabiliyor sorgulamak varken kendi üzerinden adamı hedeften çıkarmaya çalışıyorsun. ha o orada eğerki götürdükleri doğru ve sen bunu görmedim duymadım bilmiyorum diyorsan sende hainsin sende hırsızsın tabiki ne demek bana vuruyorlar gidip yazıcıya mı soralım bu iş ne diye biraz akıllı olun ya ne saçma sapan bir açıklama ne kadar içi boş savunuculuk belli ki birşeyler götürülmüş sana iyi niyetli diyenin ta aklına tüküreyim ben hainler..

  13
 6. Zorla takımın başına başkan oluyorsun rezil etmediğin yer kalmamış hala duruyorsun. Defol git. Keşke o gazeteci kadar seninle uğraşan bursasporu seven birileri daha olsa da defolup gitsen

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu