Hasan Parlakay “O şahsı mahkemeye verdim!”

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Parlakay hakkında yapılan iddialar ile ilgili Adnan Batır'a özel açıklamalar yaptı.

Bir köşe yazısında yer alan iddialarla ilgili konuşan Hasan Parlakay “Başkanımız Ali Ay ile birlikte hakkımızdaki asılsız iddiaları hukukçularımıza ilettik. Hukukçularımız konuyla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacaklar.

Biz daha önceleri susuyorduk. Bursaspor Kulübü‘nün ve camiasının bu gibi mesnetsiz iftiralarla, hakarete varan ifadelerle anılmasını istemedik. Ancak biz sustukça başka şekilde algıladılar. Bundan sonra bu şekilde iftira atanları, yalan haber yapan şahıs da dahil olmak üzere herkes hakkında tüm yasal haklarımızı kullanacağız. Konu bundan sonra yasal mercilerde konuşulacak olduğu için bu şahıs ile ilgili ilk ve son konuşmam bu olacaktır. Artık kimse Bursaspor Kulübü kullanarak prim elde etme çabasına girmesin” dedi

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mahkeme kağıdını görmeden inanmayız. Daha önce de vereceğiz dediniz yine vermediniz. Siz ancak Twiterda taraftarı mahkemeye verirsiniz.

  66
  4
 2. Eger dogruysa iddalar. Tabiki hukuk bu mal varlıgınıda sogulatacaktır. İnsallah adalet yerini bulur..

  40
  1
 3. Ispatla o zaman kardeşim mal varlığını..arsa daire varmı yokmu bilelim..nereden geliyor değirmenin suyu gelirin nekadar çapın ne kadar açıkla..

  34
  3
   1. @Dumrul yorumuna yanıt olarak

    Dumrul, git bakalım komşunun tapu belgesini iste verecekler mi sana nüfus müdürlüğünde ? 🙂 Kanıtlayabilmesi mümkün değil. Ayrıca “iftira atan” değil, “iddiada bulunan”. Çünkü nasıl Hasan Parlakay’ın fiilleri ispatlanana kadar masumsa, Hasan Parlakay’ın söz konusu fiilleri yaptığı ortaya çıkana kadar yazar Adnan Alp de suçsuzdur, iftira atan denemez. Bırakalım yargı çözsün işi, ama dava açıldı mı açılmadı mı sonucu ne olacak takipçisi olalım.

    24
    5
    1. @Alperc yorumuna yanıt olarak

     İddia da bulunan ispatla mükelleftir . O zaman herkes birbirine bi suç o atar bizim ülkede muhalif olmak sadece iftira atmaktan ibaret malesef.Madem komşundan isteyemiyosun bu adamın o kadar mal varlığını nasıl öğrenmiş iddiayı ortaya atmış??

 4. bence bu iş mahkemeye intikal etmez.yazarın dediğine göre daha önceki iddaalar için mahkemeye vereceğiz demişler ama vermemişler…çok ilginç değilmi..

  28
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu