Hasan Basri Ünal’dan bonservis alacak mıyız?

Yeni sezon hazırlıkları kadrosunda yer alan ancak daha sonra teknik ekibin raporu doğrultusunda devam edilmeyeceği açıklanan Hasan Basri Ünal, yeni kulübünü belirlemek için transfer görüşmelerine devam ediyor.

Yeni sezon hazırlıkları kadrosunda yer alan ancak daha sonra teknik ekibin raporu doğrultusunda devam edilmeyeceği açıklanan Hasan Basri Ünal, yeni kulübünü belirlemek için transfer görüşmelerine devam ediyor.

Yeşil-beyazlı kulübün transfer görüşmeleri için izin verdiği 20 yaşındaki forvet oyuncusuyla 2. Lig kulüplerinin temasa geçtiği belirtilirken, Bursaspor’un Hasan Basri için bonservis talep etmeyeceği, genç oyuncunun sonraki satışından pay isteyeceği öğrenildi.

Hasan Basri Ünal’ın Bursaspor’la 2 yıllık sözleşmesi daha bulunuyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hasan basriyi kiralayın ama kimseye bedava vermeyin, elimizdeki oyunculara devre arası ve sene sonu teklif gelecek ve bir kısmı gidecek, tahtada acık olmayınca alttaki 17likler yerine hasan basriye ihtiyacımız olacak. Çocuğu küstürmeyin kazanın

  65
  18
 2. Böyle bir antlaşma yapmak bence çok mantıklı değil. Diyelim Hasan Basri’yi bonservis olmadan sadece sonraki satıştan pay isteyecek şekilde sattın.Kulübüylede 3 yıllık sözleşme yaptı.Kulüp oyuncuyu elden çıkaramadı ve 3 sene sonra oyuncu boşa çıktı.Oyuncunun satılacağını dair bir garanti olmadığı için böyle bir riski hesaba katmak gerekir.En azından yetiştirilme bedeli alınması gerektiğini düşünüyorum.

  16
 3. Ulan şu adamı bedavaya gönderiyolar ya, Allah cezanızı versin be. Bu kafayla siz nah çıkarsınız üst liglere. 2 seneye kalmaz, Zeki Çelik gibi Hasan Basri’yi de Lille’de görürsünüz ve kına yakarsınız.

 4. Hasan Basri ünala yeteri kadar şans verilmedi ve dolayısıyla da yeteri kadar izleyip onun hakkında karar verme şansımız da olmadı..

 5. Salin gitsin otekilerden alacagimiz milyon dolarlar çope gitti 200 300un peşine mi düşüldü. Her zamanki gibi sadece yetiştirme bedeliyle sus payı almaya alıştı camia.

 6. Bir sonraki satıştan pay maddesi mantıklı gibi görünse de , bizdeki şark kurnazı yöneticiler o durumu da hülle yolu ile kılıfına uyduruyorlar sonuçta tam hakkımızı alamıyoruz. (Bknz. İstanbulspor – Zeki Çelik olayı; futbolcu Lille’e transfer olduğunda kulüpler el altından anlaştı, gerçek bedel gizlendi, resmiyette cüzi bedel gösterilip, bize verilecek pay kuş oldu. Ekarte edildik.)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu