Hasan Ayaroğlu idmana çıktı

Takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Bursaspor’un tecrübeli oyuncusu Hasan Ayaroğlu idmana çıktı.

Bursaspor’un akşam saatlerinde yaptığı idmana katılan Hasan Ayaroğlu düz koşu ile idmanı tamamladı. Tecrübeli oyuncuya aracı ile trafik kazası geçirdiği için izin verilmişti.

11 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

  1. @Necmettin yorumuna yanıt olarak

   Inşallah misafir olduğumuz bu ligten çıkar teker teker hesapları göreceğiz başta sdat ta davul çalan Bandırma.. Sonra bizi yarı yolda bırakan yeni bitmeler ve kaşarlar.

   13
   1
 1. Elinde bulunan tecrübeli bir isim kalması nedeniyle çok teşekkürler iş yapar sorun çıkarmayan bir isim sağlam karakterli bir futbolcu bursa altyapıdan gidenlere adamlık örnek davranış olarak görsunler

  13
 2. Hasanın katılmasıyla Onur da kalırsa Onur,Hasan,Kubilay ve Enver dörtlüsünün eğer kafalarını sahaya verirse çok katkıları olur. Sonuçta gençlerimizin bir kısmı da direk altyapıdan dün gelenler değil iyi kötü 1.lig tecrübeleri var onlardan da sağlam bir antrenmanla ve kuvvetlendirmeyle ekstra performans alırız ve bu işi başarırız diye düşünüyorum.

  12
 3. Kulüpte kalıp gençlere agabeylik
  Edecek olan bu isimlerle 4’er yıllık
  Yeni sözleşme yapılmalı
  Yıllık 500 bin tl+ galibiyet primi
  Maksimum anlaşma bedeli olmali

  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Yavaşşşş. Ömür boyu yapsaydın bari. Hasan Ayaroğlu kim lan? Bursaspor’a 4 sene imza atıp her yıl 500 artı Akbil falan götürcek?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu