Hasan Ayaroğlu dönebilir

Özlüce Tesisleri’ndeki antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İsmail Ertekin, sakat oyuncular hakkında konuştu.

Önümüzdeki hafta Hasan Ayaroğlu’nun dönme durumu var. Ertuğrul’un durumu belli olmaz. Hasan Sabri Karaca bu hafta Vakıfköy‘de forma giymeye başlayacak.

Gelirlerse gücümüze güç katıyorlar. Şu anda bu şansımız yok. Elimizden gelen tüm çabayla genç oyuncularımız mücadele edecek ve bu isimlerin eksiklerini kapatacak. Sakatlıklar bizi çok yordu. Eren Güler, Hasan Ayaroğlu şimdi Ertuğrul Kurtuluş.

Hakikaten güç dengesinde zayıflama oldu. Bunların hiç birini bahane etmeyeceğiz. Önümüzdeki 4 maçta en yüksek puanı almaya devam edeceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ahhh geçen seneki kadroyu elimizde tutabilseydik ve bütün evimizdeki maçlar stad full olsaydı süperlig hesapları yapıyo olurduk her sene pişirdiğimiz oyuncular gidiyo buna bi DURRR denmeli

  13
  4
 2. Hasan ağırlığını koyacaktır onun tecrübe ve abiliğine gençlerin ihtiyacı var…
  Kubilay sönmez kaç maçtır kıçını yırtıyor ama maalesef genç dediğimiz topçuları ruh yok…!
  Fır fır kosmalari lazımken elin 40 yaşındaki keçi topcusu bizim gençlerin sağından atıp solundan geçiyor aklım almıyor!

  13
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu