Hasan Ayaroğlu antrenmana çıktı

Bursaspor’un Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenmanın son bölümünde uzun süredir sakatlığı nedeniyle takımla çalışmalara katılamayan Hasan Ayaroğlu da yer aldı.

Hasan Ayaroğlu takımdan ayrı düz koşu yaparken antrenmanda sakatlıkları bulunan ve tedavilere devam edilen Özer Hurmacı, Hasan Sabri Karaca ve Ömer Turan Görgüç yer almadı.

Kaleci Canberk Yurdakul ise idmana katılırken Hasan Ayaroğlu takımdan ayrı düz koşu yaptı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bu sene en çok katkı yapmasını beklediğimiz adam (bu ligi bilen tek tecrübeli) hiç katkı vermedi. çok büyük şansızlık

  22
  1
  1. @ibrahim yorumuna yanıt olarak

   Amigo selim’ e söyle sen onu ! Nedenmiş bakalım…?
   Elinde elle tutulur 3 tane tecrübeli topcun var, fedakarlık edip Bursaspor için ter döküyorlar, kaçıp gitmiyorlar sen kalkıyorsun bi deplasman dönüşü otobüse binerken dayılanıyorsun ! Ayıp ayıp ! Düşün artık Bursasporumuzun yakasından keneler…!

   13
   4
  1. @Hasan baba yorumuna yanıt olarak

   Takımın abisine babasına bak amk. Roman Asan. Ulan ne günlere kaldık be. Eskiden Roman Volkan Şen’imiz vardı, uçana kaçana koyuyordu. Üstelik doğma büyüme Bursa çocuğu ve Arabayatağı şoparıydı. 2 kere büyük transfer yaptı, Trabzon’dan 2.5, Fener’den 3.5 milyon olmak üzere toplam 6 milyon yuğroyu Bursaspor’a kazandırdı. Yani bugünkü parayla Bursaspor’a 120 trilyon para getirdi. Ama gene de çocuğa hain dediler. Ve o paraları hırsız başkanlar yedi. Hainlik ise Volkan’da kaldı. Şimdi sürnün amk PTT 2’de. Bu hafta dötü pohlu Çorumspor’la oynayın. İçerde bi de koysunlar, siz ise hâla takımın babası Roman Asan acaba hangi hafta oynar da kıllatır falan diye 4 gözle bekleyin.

   2
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu