Harun Tekin’in menajeri kampa geldi

Harun Tekin’in menajeri Ömer Koray Uzun kampa geldi. 

Geçtiğimiz gün beIN SPORTS ile yaşanan anket krizinin ardından dün akşam kampa gelen Ömer Koray Uzun dünkü Altınordu maçını izlemek ve Harun Tekin‘e moral vermek için kampa katıldı.

Ömer Koray Uzun‘un ayrıca Altınordu‘ya danışmalık hizmeti verdiği ve dükü karşılaşmayı takip etmek isteyen İtalyan devi Juventus’un scoutlarını maça getirdiği öğrenildi.

Adnan Batır / Antalya Belek

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Harun tekin için 8 milyon veren varsa satin. Alicinin kim olduğu farketmez. Nakit 8 m euro. Kaleye okan gecsin. Muhammet yedek. Harun adamdir. Teşekkür edin. Harun ve batallanin alternatifi 2 genç bulun . Misyonu tamamladi

  51
  17
  1. @İhracat yorumuna yanıt olarak

   8 milyon nedir? Kaliteli kaleci bulmak zor. Kaldı ki Okan en erken önümüzdeki sezon döner. Yaza uygun bir teklif değerlendirilmeli.

   8
   2
  2. @İhracat yorumuna yanıt olarak

   bizim beşiktaşın başkanının yaptığı gibi yapmamız gerekiyor kiralık oyuncu al gönderdiğin oyuncuları kiralık geri al bu şekilde borç batağından çık buffon gidiyor harun juveye giderse olay olur 10 milyon euroya gönderile bilir

   14
   3
 2. Harun’u satalım sevgili arkadaşlar arkasındaki gençler sağlam 12 milyon € ile 8 milyon € arası rakkama kulübün borçlarını ve tuwumansi ve onun gibi gelecek vadeden oyuncuları alalım onları da 2 mi aldık 8 ,12 € gibi rakkamlar ile satarak bu borç bataklığından kurtulalım Ahmed Musa gibi ve ondan daha Yaldız’ları da kiralayarak kulübü genç yıldız adaylarının çekim merkezi yapalım

  34
  4
 3. taraftarda baya bir gelişme var. keşke oyuncu satmadan kaliteyi yükseltsek. ancak oyuncu satmadan ileriye gitmemiz bu gün itibari ile mümkün değil. harun ve behiçin satışından gelecek para ile bursaspor, çok sağlıklı ve alternatifli bir şekilde yeniden yapılanabilir. maalesef ali ay ve yönetimi bunu becerebilecek donanıma sahip değil. oyuncuyu değerinde alıp satmak ve kadro mühendisliğini gerçekleştirmek profesyonellik ister. başkanın sportif direktörlüğe sıcak bakmaması en büyük zaafı. bunu angarya gibi görüyor ama öyle değil. kalite bir direktör tercihleri ile zaten kendi maliyetini çıkarır. başkan. le guen var ya! diyor. doğru ama le guen sadece sahanın içine odaklı. ekonomi ile sorulara cevap vermemesi bunun kanıtı.

  ben bile şu halimle agu ve badunun kiralık. batallanın da son senesi olduğunu düşünerek aziz ve harunu satıp bu kulübe, kulübün kasasından hiç para çıkmadan en az 8-10 genç ve tecrübeli oyuncu kazandırabilirim. ama ben bir taraftarım. benim asıl görevim kulübümün marka değerini yükseltmek amacı ile ürün almak. en azından içerideki maçları tribünden izlemek. teknik konulardaki bu tür düşüncelerimi paylaşmak sadece dilek ve temenniden ibarettir.
  dilerim başkan doğru yolu bulur, ”saldım çayıra, mevlam kayıra” anlayışını terk edip bundan sonrası için adam gibi bir profesyonel ile yoluna devam eder…

  19
  3
 4. A MİLLİ – HARUN TEKİN
  ÜMİT MİLLİ-MUHAMMED ŞENGEZER
  U-20 -OKAN KOCUK
  U-19- ATABERK DADAKDENİZ

  Maşallah kaleci konusunda gelecek emin ellerde. Bursaspor’un kurtuluşu Harun’un satılmasıyla sağlanacaksa hiç düşünmeden satın derim. Hem aşağıdan gelen kardeşlerimiz motive olur hemde onların performanslarının da artmasını sağlarız.

  15
  1
  1. @Juventus yorumuna yanıt olarak

   Bir düzeltme yapayım dedim kardeşim;
   Okan KOCUK kardeşimiz de A MİLLİ TAKIM kalecisidir,
   yaşı da 22 zaten U-20’de falan oynayacak yaşta değil, bir de U-20 yok U-21 var,
   Ümit Milli dediğimiz Muhammed Şengezer U-21 Milli takımında oynuyor.

  1. @Adolpe yorumuna yanıt olarak

   Tek özelliği zenci olmasımı diyorsun :)) Elimizdeki çöplere onca para veriliyor, Adolphe davet almış denenmek adına en azından kendini gösterme cabasi ile gelicek bi kofi gibi düşünün derim…

   2
   2
  2. @Adolpe yorumuna yanıt olarak

   Tek özelliği zenci olmasımı diyorsun :)) Elimizdeki çöplere onca para veriliyor, Adolphe davet almış denenmek adına en azından kendini gösterme cabasi ile gelicek bi kofi gibi düşünün derim…

   3
   1
  3. @Adolpe yorumuna yanıt olarak

   yazdığın adamın adını nerden duydun bilmiyorum ama netten biraz baktım adamın menajerlik şirketi şu piyasadaki soyguncu menajerlerden birinin vergi cennetlerindeki şirketlerinden biri!!!

   4
   1
 5. Madem bu kadar yurtdışı bağlantısı var harunu yurtdışına götürsün el alem ne kör topallari pazarlıyor harunu ispanya italya fransa bir yere satalım iyi paraya ben olsam yönetimin yerinde menajere söylerim kulüp bulsun yurtdışından

  6
  1
 6. Avrupaya ne kadar fazla oyuncu satarsak hem yerli hemde Twumasi gibi yabancı genç oyuncular içinde o kadar cazip bir kulüp oluruz. Harun’ada serbestlik tanımak lazım.

 7. Bi sakin olun beyler ne kadar da meraklsınız KPTANIMIZI satmaya, Divan kurulunda Ali Ay başkana da hatırlattım gerçekleri, sizlere de hatırlatmam gerekli oldu anlaşılan,
  Elimizdeki ıskartlar harici kulübün iskeleti olan 13-14 kişilik oyuncu grubundan kimseyi göndermemesini rica ettim, eğer maddi olarak sıkıştık artık deniyorsa, şehrin büyükleriyle basın toplantısı yapıp, Bursaspor adına sadece transfer ve futbolcu ödemelerinde kullanılmak adına banka hesabına para yatırma kampanyası düzenlensin istedim, zira elimizdeki kaliteli ayakları sıkışık dönem diye 3-5’e bakmadan elden çıkartırsak, geçen sezona göre daha zorlu olan bu ligde yine kabus yaşar, bu defa gerçekten düşeriz, bu yüzden sezon sonuna kadar elimizdeki kadroyu tutup, sezon sonu ve Dünya kupası ile birlikte değeri yükselecek oyuncularımızı; HARUN- EKONG- AZİZ satıp buradan gelecek olan 20-25 Milyon euro ile yeni sezon kadro yapılanmasında bütçe olarak kullanabiliriz

  1
  1
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   değerli şiptar,
   1- bir defa kimse kaptanın satılmasına razı değil, ticaret hayatında satarak değil, çalışarak ve kazanarak büyümek makbuldür. ancak gelinen noktada oyuncu satmak farz olmuştur. çünkü taraftar, kulübüne yeterli maddi ve manevi desteği vermeyip takımını sap gibi ortada bırakmıştır.
   2- maddi sıkışıklık olduğunda neden iş adamı ve siyasilere gidilsin. taraftar olarak biz ne güne duruyoruz? biz bu kulübün gerçek sahibi değilmiyiz?
   3- 15 günde bir, bir sezon boyunca arenayı doldursak, stadın başta isim hakkı olmak üzere diğer bütün ticari alanları oluk gibi para basar. o da kulübün 7 sülalesine yeter.
   4- ayrıca kaptanın satılması dünyanın sonu değildir. tam tersi, türk futbolu ve Bursaspor adına iki milli oyuncu olan okan ve Muhammedin kazanılması anlamına gelir. malum, futbolcu saksıda değil sahada yetişir. olmalarını istiyorsak gençlere güvenmek ve oynatmak zorundayız.
   5- aziz ve kaptanın satılmasını onaylayanlar elbette kelepir fiyatı kastetmiyorlardır. herkes 20 yaşındaki muhammedlerin, 22 yaşındaki okanların, 23 yaşındaki twumasilerin, 24 yaşındaki pokolorun ve vs lerin Bursaspor formalı hayali ile yazıyorlardır.
   6- heee! keşke rahmetli yazıcının 5 yıl boyunca Avrupa kupalarına giden takımını, ya da şenol güneşin o ilklerin ve enlerin muhteşem takımlarını sahiplenseydik, ve bu takımlara 2-3 takviyeler yapıp şimdi başakşehirin yerinde biz olsaydık.
   7- hafızasını zorlayanlar bilir. yazıcının son senesinde takım 2-3 bin, şenol güneş döneminde de 4 bin sezon ortalamasına oynadı.
   8- şimdi sorabilirsin, başakşehir ne alaka? başakşehirde taraftar mı var?
   9- başakşehirde taraftar ve medya yok. baskı yok. huzur var. orada herkes kendi işini yapıyor. başkan kulübü, hoca takımı yönetiyor. oyuncular işinden keyif alıyor.
   10- bizde öyle mi? taraftar ve medya sırf sonuç odaklı. kulüp üzerinde adeta baskı unsuru. sosyal medyada herkes başkan, herkes antrenör, herkes taraftar. ancak iş tribüne gelince herkes tam anlamıyla müşteri… hava soğuk, fallar bozuk, yollar uzun, hayat kısa, yağmur yağdı, çamura battı, işim çok, kıl, yün, kazma, kürek, çer, çöp, vb, vb, vb…

 8. Muhammet iki üç mac iyi oynadı diye harunumu satıcaz ? Şaka gibi bir taraftar var bizde ya iki yılıdr takımı ayakta tutuyor bu adam harunu niye satacakmısız ben anlamadım ya azizle harunmu kurtracak bu takımı

  1
  3
 9. Harun bu takımın efsanesi böyle önemli bir kaleci nasıl satılır ya??? Suanda türkiyenin en iyi kalecisi ne muhammeti? Ne okanı? Bu cocuklar yetenekli bir evet ama harun inanılmaz bir yetenek ben şahsen bursaspor adına büyük bir şans oldugunu düşünüyorum değerli bir kaleciye sahipken biye satalım?

 10. Bu adam neler yasadıda gitmedi şimdi para lazım satın satın yok muhammet idare edermiş.etmediğinde ne olacak? Okanımı koyacazgız? Tecrübe ister bu işler? Şenol hoca haruna cok büyük emek verdi. Harun takımı sırtladı.ama bu dedikodular sayesinde bende duracagını düşünmüyorum. Böyle nankör taraftat oldugu sürece gitsin zAten

 11. Transfer konusunda benim düşüncem şudur:
  Kulüp için oyuncunun değerini aşan bir teklif gelirse ve oyuncu da kariyeri açısından bir üst seviyeye geçecekse o transfer gerçekleşmelidir. Aksi takdirde taraflardan en az biri zararlı çıkar ki hem özelde hem genelde olumsuz bir durum bu.
  Şimdi kulübe gelen teklif olduğunu görmedim hiçbir yerde. Ama söylenti, nabız yoklama çok. Geçen isimleri bir kenara bırakırsak;
  1. Harun sürekli forma giyebileceği, kalbur üstü bir Avrupa takımına iyi bir teklife satılırsa mutlu olurum,
  2. Yakın zaman sonra kaleyi devralabileceği büyük bir Avrupa kulübüne giderse hayır demem,
  ancak GS, FB gibi oyuncu öğütüp çürütmekte üstüne olmayan bir takıma gider ya da yedek kalacağı vasat bir takıma satılırsa işte orada tepkimiz açık olur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu