Harun Tekin şoku!

Bursaspor - Kardemir Karabükspor maçı öncesinde Harun Tekin şoku yaşanıyor.

Yeşil-beyazlı takımın dün yapılan son idmanında omuzundan sakatlanan Harun Tekin‘in bu sabah ağrılarının artması üzerine Karabükspor maçı kadrosundan çıkartıldı. Harun‘un yerine Kardemir Karabükspor maçında kaleyi Muhammed Şengezer koruyacak.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Eğer ki daha önceden sakattı ve bilgilendirilme yapılmadıysa skandal…
  Yok eğer sattıysak ve öyle bir sözleşme yapıldıysa 🙂 (çok absürd biliyorum) 10-15 milyon avro altında verdiyseler yazıklar olsun!!!

  7
  59
  1. @Uskuplu yorumuna yanıt olarak

   Dostum şaka mısın ya. Dün son yapılan antrenmanda sakatlanıyor ama oynamayacak kadar değil. Gece uykudan sonra ağrılar artıyor, bu yüzden maça saatler kala çıkartılmış oluyor. Bunu anlayamaman garip

    1. @Uskuplu yorumuna yanıt olarak

     Bu kadar heyecanlanacak ne var? Adamı iki dakikada satılmış durumuna getiriyorsun. Ayrıca maçtan saatler önce sakatlanan oyuncu duymadın mı daha önce? Haber gayet net, ağrıları artmış.

     16
     4
     1. @Gozluk yorumuna yanıt olarak

      tamam da kardeşim adam maçtan saatler önce sakatlanmamış ki… Son antremanda diyor haberde, peki son antremandan bizim niye haberimiz yok… Ayrıca satılmayacak diye birşey yok.. Rahmetli YAZICI’nın da dediği gibi değerini bulan her oyuncu satılmalı… Satılsın ki sonra diğerleri gibi taraftarın nefret edeceği futbolcu haline gelmesin (Ki Harun’un öyle biri olacağına inanmıyorum, ama insanoğlu bu!)

      4
      22

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu