Harun Tekin “Dualarınızı bekliyorum”

Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası‘nda Türkiye A Milli Futbol Takımı ile Bursaspor’u temsil edecek tek Türk oyuncu olan başarılı kaleci duygularını anlattı.Fatih Terim’in nihai kadroyu açıkladığı zamana kadar çok heyecanlı olduğunu belirten Harun bugün açıklanan kadro ile sorumluluğunun bir kat daha arttığını belirtti.

Harun Tekin açıklamalarında “Öncelikle böylesine önemli bir şampiyonada kadroda olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum. Çalışmalarımız gayet iyi gidiyor. Yoğun ve çok ciddi çalışıyoruz. Takımda arkadaşlık çok üst seviyede inşallah güzel başarılar elde edip ülkemize döneceğiz. Burada olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Milli forma altında Bursa’yı ve Bursaspor formasını hem karakter hem de futbolcu olarak en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Bursaspor camiasını da mutlu ettiysem gururlandırdıysam ne mutlu bana dualarınızı bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Adnan Batır / Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu