Harun Tekin “Bazı sorunlar yaşıyoruz ama…”

Antalyaspor maçının çok kritik olduğunu belirten Bursaspor'un başarılı kalecisi Harun Tekin, "Geçen seneki durum bizi çok üzmüştü. Burada kalan arkadaşları derinden etkilemişti. Takımın çoğu değişti. Yeni gelen arkadaşlarım var. Bazı sorunlar yaşıyoruz ama ben atlatacağımızı ve geçen seneki gibi sıkıntılar yaşayacağımızı düşünmüyorum" dedi.

Bursaspor‘un başarılı file bekçisi Harun Tekin önemli açıklamalar yaptı. Antalya yolcuğu öncesi konuşan 29 yaşındaki kaleci şunları söyledi: “Son 4-5 maçtır kritik maçlara çıkıyoruz. Bu maçın da onlardan farkı yok. Önemli bir mücadele olacak bizim için. İnşallah 3 puanla dönersek rahatlayacağız. Maça iyi hazırlandık” dedi.

Geçen sezonki sıkıntıları yaşamayacaklarının altını çizen Harun Tekin şöyle devam etti: “Geçen sene de zor günler geçirdik. Bazen üst üste geliyor, istediklerimizi sahaya yansıtamıyoruz. Baskı oluyor üzerimizde. Bizi de bu durum çok üzüyor. Bu durumda olmamamız gerekiyordu. 2-3 maç alıp rahatlamak istiyoruz. Bu maç çok kritik. Deplasmanda da uzun zamandır galip gelemiyoruz. Bunu da kırmak istiyoruz. Geçen seneki durum bizi çok üzmüştü. Burada kalan arkadaşları derinden etkilemişti. Takımın çoğu değişti. Yeni gelen arkadaşlarım var. Bazı sorunlar yaşıyoruz ama ben atlatacağımızı ve geçen seneki gibi sıkıntılar yaşayacağımızı düşünmüyorum. Bu maçtan 3 puanla dönmek çok iyi. 2-3 maç daha alırsak tehlikede olmayız.

Harun ayrıca Milli Takım‘a gidememesiyle alakalı da şu sözleri söyledi; “Ben de çok üzüldüm gidemedim için. Sonuçta bu beni daha da hırslandırdı. Önümüzdeki kampta orada olacağıma inanıyorum

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Harun sen niye üzülüyorsun ki sen türkiyenin en gözde en yetenekli yerli kalecisisin kardeşim hiç üzülme seni cagırmayanlar üzülsün

  10
  2
 2. Seviyoruz seni harunummm sen takımın omrugasısın battalayla birlikte bu takımı sizler ayakta tutuyorsunuz gerisi bos benim için

  7
  1
 3. Ne kuyruk acısıymış be! 8 yıl geçti aradan, bir bitmedi acıları, sonra çıkarlar bir de “Bursasporlular Beşiktaş Bursa’yı küme düşürdü diye Beşiktaş’tan nefret ediyor.” diye bize atar gider yaparlar. Kendi yaptıkları çok farklı sanki. Aman sakın Bursaspor’dan oyuncu almayın siz, bizim oyuncularımız fazla bu milli takıma çünkü.

  2
  28

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu