Harun “Protestolara alıştık!”

Harun Tekin “Çok zor bir sezon geçirdik. Yaşanabilecek tüm kötü şeyleri yaşadık. İlk yarıda 27 puan topladık. Sezona güzel başlamıştık ancak bu duruma kadar geldik. Bize yakışmayan bir konumdaydık. Çok zor bir karşılaşmaya çıktık. Çok stresli bir maçtı bizim açımızdan. Ben sonun güzel bitmesi nedeniyle mutluyum. Bu durumdan hepimizin derse çıkartması gerekiyor. Takım, yönetim, medya ve taraftarlar olarak. Herkesin bu durumdan ders çıkartması lazım ki başarı kendiliğinden gelsin. Bu camia bir olduğu zaman başarı oldu ve şampiyonluk geldi. Birlik olmadığınızda, birkaç yerde eksik olduğunda bu durumda olabiliyorsunuz. Maç sonu büyük bir sevinç yaşadık. Böyle bir sezon olmasını istemezdik ama sonu güzel bittiği için mutluyum.” dedi.

Bir basın mensubunun maç sonu taraftar tepkisi için sorduğu soruya ise milli eldiven “Biz oraya taraftarımızla barışmak için gitmiştik. Herkes gözyaşları ile oraya gitmişti ama protesto edildik. Biz bu sene bu gibi tepkilere alıştık.” ifadelerini kullandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu