Harun korkuttu..

Tuncay’la çarpışan ve darbe alan genç file bekçisinin ciddi bir durumunun olmadığı bildirildi.

 

Bursa Hakimiyet

 

Timsah dönüyor Bursaspor’un Antalya kampı bugün bitiyor. Devre arası kamp çalışmaları için Antalya’ya gelen Bursaspor bugün dönüyor.   Sabah saatlerinde Akdeniz’de son çalışmasını yapacak olan yeşil beyazlılar, öğlenden sonra özel uçakla Bursa’ya gelecek.    

Bursa Hakimiyet

 

 

Timsah’ın golf keyfi

Bursaspor, Antalya kampının 4. gününü yaptığı tek çalışma ile tamamladı. Yeşil-beyazlı futbolcuların antrenman boyunca neşeli olduğu görüldü.

 

Teknik direktör Christoph Daum, yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda dün oynanan Waalwijk maçında 60 dakika forma giyen futbolcular yenileme antrenmanı yaptı. Diğer oyuncular ise 30 dakika aralıksız düzenlenen parkurda kondisyon depolayıp, ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

Galip gelen takımın baklava kazanacağı mücadele son dakikada atılan penaltı golü ile 5-5 eşitlik ile sona erdi.

  GOLF OYNADILAR   Antrenmanın ardından öğle saatlerinde yeşil beyazlı futbolcular golf sporu ile ilgilendiler. Golf eğitmenleri tarafından nasıl atış yapmaları gerektiğini öğrenen oyuncular bol bol uzun atışlar gerçekleştirdiler.   Yeşil-beyazlı ekip, yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanın ardından Bursa’ya dönecek.   İHA

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu