Harun giderse kaleci almam!

Yasin'in dışında bir kanat, bir forvet bir de forvet arkasına oyuncu baktıklarını anlatan Samet Hoca, “Kadromuzdaki isimlere iyi bir teklif gelir, oyuncu ve kulüp de isterse dur demeyiz” diye konuştu.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, transferde hücum bölgesine yöneldiklerini ve 4 oyuncu alacaklarını söyledi… Yasin’in gelmesi durumunda takıma büyük katkı koyacağını anlatan Aybaba, “Yasin’ın dışında bir kanat, bir golcü bir de forvet arkasına futbolcu bakıyoruz. İsimleri yönetime verdik. Gerekli çalışmayı yapıyorlar ” dedi.

DUR DEMEYİZ

Kadroda bulunan oyunculara teklif gelmesi durumunda Bursaspor’un menfaatine göre hareket edeceklerini kaydeden Samet Hoca, “Teknik heyet olarak değerli oyuncularımızı tabii ki bırakmak istemeyiz ama iyi bir teklif gelir, oyuncu ve kulüp de isterse dur demeyiz. Mesela Ekong’a 4-5 milyon Euro veren olursa ne diyebiliriz. Değerini bulan her oyuncuyu verebiliriz” diye konuştu.

BAZILARI KİRALIK GİDEBİLİR

Futbolcuların kamptaki çalışmalarından memnun olduğunu da belirten tecrübeli teknik adam, “Bursa’ya dönüşte muhahak aramızdan ayrılacaklar olacaktır… Bazılarını gelişim göstermesi için kiralık gönderebiliriz. İki hazırlık maçımız daha var. Ondan sonra gerekli değerlendirmeyi yapacağız” şeklinde konuştu.

Harun giderse kaleci almam!

Samet Aybaba, Beşiktaş’a transferi gündemde olan Milli file bekçsinin ayrılması durumunda Okan, Muhammed ve Ataberk’le devam edeceklerini söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Beşiktaş’ın yakından ilgilendiği Harun Tekin’le ilgili gelişmeleri basından takip ettiğini söyledi… Çok iyi 4 kaleciye sahip olduklarını ve teklif gelmesinin normal olduğunu vurgulayan Aybaba, “Harun bizim için önemli ancak kulüp ve oyuncunun menfaati varsa bir şey diyemeyiz” dedi.

KİRALIK GÖNDEREBİLİRİZ

Harun’un gitmesi durumunda yeni bir kaleci düşünmediğini de aktaran Samet Hoca, “Ne olacağını bilmiyorum ama Harun ayrılmak isterse Okan Koçuk, Muhammed ve Ataberk’le devam edeceğiz. Eğer Harun kalırsa da, diğer 3 kalecimizden birini kiralık gönderebiliriz” ifadelerini kullandı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Titi gitmiş savunmanın sigortasıydı yazık oldu eğer gol yemiyorsak harun ve titi sayesindeydi yerleri zor dolar…

    18
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu