Harun: Bugün biraz tutuktuk

Harun; “ Bugün biraz tutuktuk”

Kalecimiz Harun Tekin maçın ardından yaptığı açıklamada her iki takımında pozisyonlara girdiğini ve kayıp iki puanı Kasımpaşa maçında telafi etmek istediklerini söyledi. Harun şu açıklamayı yaptı; “ Maç gidip geldi. Bizim de onlarında gol pozisyonları vardı. Sahada zorlu bir mücadele vardı. Rakibin kapanıp, kontra atak ile üzerimize geleceği üzerine çalışmıştık. Bugün biraz tutuktuk. Fazla pozisyona giremedik. İnşallah önümüzdeki Kasımpaşa bu iki puanı telafi ederiz” dedi.

Şener; “ Maçın hakkı beraberlikti”

Başarılı sağ bekimiz Şener Özbayraklı maçın ardından yaptığı açıklamada rakibe fazla gol pozisyonu vermediklerini belirtti. Özbayraklı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Geçtiğimiz hafta Fenerbahçe maçında iyi oynamıştık. Biz hedefe oynayan  bir takımız. Bunun biraz yorgunluğu var. Bu bir bahane değil ama lig ve kupa periyodu olarak yoğun bir döneme giriyoruz. Rakibe fazla pozisyonda vermeden maçı tamamladık. Maçın hakkı beraberlikti. Bundan sonra puan kaybına tahammülümüz yok. Çünkü önümüzdeki takımları yakalamamız gerekiyor. Önümüzdeki hafta Kasımpaşa maçını kazanmak istiyoruz” dedi.  

Ozan Tufan ; “Ortada geçen bir maçtı”

Genç oyuncumuz Ozan Tufan maçın ardından yaptığı açıklamada ellerinden gelen mücadeleyi gösterdiklerini belirtti. Ozan,  “Pazartesi günü oynadığımız Fenerbahçe maçının ardından Cuma günü maçımızı oynadık. Yorgunluk vardı. İlk yarı vasat bir oyun sergiledik. İkinci yarı galibiyet için çıktık. Elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum. Sahanın yumuşak olması bizi zorladı ama bunlar bahane olmamalı. Ortada geçen bir maçtı. Mücadele eden herkesi tebrik ediyorum” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu