Harun ve Aziz ne olacak?

Olay Medya Spor Yazarlarından Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Takımdan ayrılacak isimler olur mu?.

Aziz Eraltay ve Harun Tekin için yaygın medyanın yaptığı haberleri biliyoruz.

Bursaspor Kulübü‘ne şuan ulaşan bir teklif yok.

Fakat iyi bir rakam önerirlerse, kim ne derse desin bu parasızlıkta Başkan Ali Ay’ın ben buna ‘hayır’ diyeceğine inanmıyorum.

Buradaki tek şart, önerilecek para.

Bunun haricinde her iki ismi de buradan kimse koparamaz.

Takasta Mehmet Topal falan tamamen uydurma.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yazacak bir şey bulamamışsın bula bula bunu mu bulduk yazacak? Her oyuncu satılabilir ama ne vakti ne yeri. Ayrıca benim gönlüm Harun ve Aziz’in daha az bir farkla daha uygun fiyatlara yurt dışına gitmesinde. Ve hangi takas transferinden hayır geldi ki bundan gelsin, Mehmet Topal’ı alırlar, adam iki güne sakatlanır.

  25
  2
 2. Azizi bilmem ama harun aptal değil.Ben harunun sonraki durağının Türkiye olmayacağını düşünüyorum.Gonlumde fulham olsun yurtdisi olsun dan yana.Umarim harun fener gibi gs gibi bizim ülkemizin takımları yerine gidip kendini geliştirebileceği Avrupa ülkelerindeki takımları seçer.

  21
  3
 3. Her yıl aynı senaryo iyileri satıp borcu kapatalım senaryosu futbolcu satmakla borcmu kapanır ancak takım sıradanlaştırmak işiniz. Stratejiniz batsın

  4
  3
 4. Harun satılırsa kaleye kim geçecek? Kesinlikle art niyetli bir haber.Geçen sezon bu tip akillarla küme düşüyorduk bu yıl başkan bunların kafasına uyarsa le guen de gider takımda düşer. Ayıp yahu daha yeni bir takım oluşuyor hemen dağıtmaya uğraşıyorsunuz

  4
  3
 5. Olanları gördünüz isim yapmış yaşlı futbolcuları sakın almayın. Herkes Pancu değil. Boşuna maaş verirsiniz, kadronuz şişer, takımı bozar. Büyük takımlarla takas ahmaklıktır. Aptalca transfer yapan kulübe zarar verir!..

  -1
  2
 6. Şu dönemde kaliteli oyuncularını satmak akıl karı değil, gelecek tekliflere kapalı olmak gerekli, sezon sonu beklenmeli, HARUN ve AZİZ kardeşimiz için, EKONG da dahil olacakıtr muhakkak bu isimlere kulübümüzün çok önemli isimler, bu isimlerde sezon sonunda 15-20 MİLYON EURO gibi bir bedele teklif gelirse gönderilir, böylelikle yeni bir transfer bütçesi açılmış olur bu bütçeyi komple hocanın eline vereceksin takımı yeniden inşa edecek

  -1
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu