Hapoel Holon -Bursaspor maçı Letonya’da oynanacak

FIBA, Bursaspor İnfo Yatırım’ın Avrupa’da Hapoel Holon ile oynayacağı grup maçının yerini ve tarihini açıkladı.

FIBA, İsrail’de yaşanan savaş nedeniyle Bursaspor İnfo Yatırım’ın Hapoel Holon ile oynayacağı grup maçının ülke ve tarihiyle ilgili yeni bir açıklama yaptı.

RÖVANŞ MAÇI LETONYA’DA

Buna göre, Hapoel Holon’un İsrail’deki iç saha maçlarını, güvenlik gerekçesiyle daha önce Yunanistan‘ın başkenti Atina’da oynaması yönünde karar veren FIBA, bugün yeni bir açıklama yaparak İsrail temsilcisinin evindeki karşılaşmalarını Letonya’nın başkenti Riga’da yapılacağını bildirdi.

20 ARALIK TARİHİNE ALINDI
Potanın Timsahları, Hapoel Holon ile 20 Aralık Çarşamba akşamı Riga kentinde oynayacak.
FIBA, pazartesi günü Bursaspor İnfo Yatırım’ın Hapoel Holon ile 8 Kasım’da Bursa’da oynaması gereken maçı, güvenlik gerekçesiyle 29 Kasım tarihine ertelendiğini açıklamıştı.

Kaynak
SporBursa.net

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bence Bursada ki maçta Bursa da
  Hatta Türkiye de oynanmamalı
  Nasıl ki İtrail devleti Kudüs ve
  Mescidi Aksaya her isteyeni almiyorsa
  Biz de onlarin Bursamiza ayak basmasini
  Ülkemizi kirletmesini istemiyoruz
  Maçimiz Letonya da oynanmali

  6
  6
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Ülkemizdeki yahudiler ve yahudi seviciler eksilemiş.Not;avrupada zulüm gören yahudileri Osmanlı Devleti 2.Beyazid zamanın sahip çıkılıp Bursa, İstanbul, Edirne ve İzmir illerine yerleştirilmiştir.Demek ki hala torunları buradalar

   2
   1
   1. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

    Maalesef yukarıdaki Shqiptar gibi çoğunluk, Balkanlarda Osmanlıya ilk başkaldıranların\silah çekenlerin Arnavutlar olduğunu bilmeden yerli ve milli Osmanlıcılık peşinde koşuyordur… İsrailli ve Filistinliler amcaoğulları; yani özünde hepsi arap. Bizim asıl yoğunlaşıp tepki vermemiz gereken durum ülkemizin araplara satılıp araplar tarafından işgal edilmiş olmasına olmalı iken; parasını verip cola dökmek gibi tepkiler veriyoruz.
    Burayı lütfen ülkedeki ve dünyadaki siyasal oyunlara kanıp boş boş birbirinize sallamakla meşgul etmeyin.
    Hele ki hiç vakıf olmadığınız üstün körü tarihçilikle kimseyi kırmayın….

    1. @bla bla yorumuna yanıt olarak

     Daha sana ne diyim bilmiyorum amcaoğulları diyor bide sana tarih öğreten hocayı merak ediyorum tabi gidip saçma sapan kaynaklardan dinlersen böyle olur yahudilerin soyu Hz. Yakuba dayanır artı inançları inanç değil diğer insanları köle olarak gören namusu, malı vs helal sayılıyor öldürmek helaldir lakin kendi ırkına bunları yapamaz yaparsa ölümü farzdır.Artı bunlar şeytanın soyundan geldiklerini iddaa ederler. Araplara satılmasına gelirse aç verilere bak en çok topraklarımız ingilizlere veya avrupadaki bazi ülkelere satılmıştır fark eden bişey yok benim için ha arap ha avrupa ama siz avrupalılara bişey söyliyemidyorsunuz anca arap dersiniz birşeyi savunuyorsan tam anlamıyla savunacaksın ayrıca insanda biraz vicdan varsa tepkisini verin çünkü orada kadın ve çocuk demeden katlediyor tabi insanlık ölmüşse diye bişey yok dini, dili ve ırkı önemli değil önemli olan insanların canı bu kadar kolay olamaz öldürmek.

     1. @VERDANT yorumuna yanıt olarak

      Başka yerde de sana sakin ol tarzı bişeyler dedim. Bir de bakış açın ve zamanın algında yanlış. Ben son 20 sene diyorum sen Osmanlıda ingilize satıldı diyorsun. Tarih bilgine ve benim bilgime bişey demeyeceğim, çok şahsi saldırı olur. Başka yorumda da dedim yaşım 50 ve hala tezini bitiremediğim kapsamlı ortadoğu doktorasındayım. Balkan göçmeniyim ve yüksek lisans tezimi Balkan savaşlarında satılan Osmanlı üzerine yazdım..
      Ölüm katliam ve savaşların burada laf süsleyip kullanılması ve duyar kasılması hoş değil. Neyi nerede ne kadar konuşup dillendireceğini kestirmeli insan.
      İnanç teamü beklenti ve şekiller, akrabalıkları ortadan kaldırmaz…
      Yani okuyorsunuz güzel ama popüler hazır ve dayatılanlardan farklı kaynaklara göz atın. Çapraz okumayı becerebilirseniz daha geniş ve sağlıklı bakarsınız her şeye.
      Birtakım şeyleri kendine dert ediniyorsun güzel ama daha geniş bakmak ve hemen direkt saldırıya geçmeden kendini tartmak daha sağlıklı insan gelişimi için.
      Sağlıcakla.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu