Hamzaoğlu’nu sarsıcı iddia!

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile Denizlispor’da görev yaptığı sırada aşk yaşadığını söyleyen dönemin kulüpteki medya sorumlusu Sinem Yanmaz, “Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu” dedi.

 

Sosyal medya hesabı Facebok’tan bir açıklama yayınlayan Sinem Yanmaz’ın ifadeleri ise şöyle:

 

Soran soruşturan arkadaşlara tek tek cevap vermektense ilk ağızdan net yazayım istedim. Beni tanıyanlar mizacım ve karakterimi bilir. Özüme, vicdanıma ters vuku bulan bu olayı tüm çıplaklığı ile gözler önüne sermek artık ruhen özgürlüğüm olacaktır.

Hamza Hamzaoğlu’nun oğlu Eşref Çınar Hamzaoğlu’nun annesiyim. 

Oğlumun, annesi ve babası tarafından 5 yıldır meşrulaştırılamayışının sebebi Hamza Bey’in ailesi, çevresi, kariyeri, kişisel menfaatleri doğrultusunda sevgi ve saygı bağı ile sahsımın fedakârlığı idi. 

Bu yönde kendisinin doğru zamanı tarafımdan sabırla beklenmiş, oğlum ve benim hayatımızdan önce Hamza Bey’in öncelikleri gelmiştir.Ancak Hamza Bey’in oğlum ve benim hayatim üzerine fütursuzca söylediği yalanının gün yüzüne çıkmasıyla hem kadın hem anne olarak bunca yıllık gizli hayat mücadelesi ve hem oğlum hem kendi hayatımdan verdiğim fedakârlığın koca bir yalan uğruna olduğunun taze idraki ve acı tecrübesini yaşamaktayız. 

Beyefendi kişiliği ve karakteri ile sevilen, tarafımdan da bu yönüyle gurur duyulan ‪Hamza Hamzaoğlu maalesef bilinenin aksine gösterdiği bu akıllara zarar tutumuyla beni hem bir kadın hem de bir anne olarak manen tarifi mümkün olmayan şekilde yaralamış ve mağdur etmiştir.

Kendisinin, eşi Nergis Hamzaoğlu’nun benden ve oğlumdan bi haber olduğu yalanıyla bunca yıl beni oyalamış olduğu, aslında esin en başından beri ben ve oğlumun varlığını bilip, kabullendiği gerçeği benden saklanmıştır. Esin “Bildiğimi kimse bilmeyecek.” yaptırımını Bizans oyunlarıyla uygulayan Hamza Bey karşılıklı sandığım ve kadın kalbiyle inandığım sevgi saygı ilişkimizde oscaklık bir performans sergilemiştir.

“NAMUSUM” sözünün, ağırlığını ve sözlük anlamını bilmeyen ağızlarda böyle telef olması, bu denli afaki söylenişi kadın ve anne kalbinde tamiri imkansız yaralar açmış, kişisel menfaatlerin babalık duygularının önüne geçmesi beni, bir anneyi oğlumun babasını yok sayma noktasına getirmiştir. Dünden bugüne kapalı kapılar ardında yaşanan baba oğul ilişkisinin sağlıklı olamayisi, hala babalığına 3. kişilerce müdahil olunması ve buna izin verilisi artık oğluma psikolojik olarak zarar vermektedir.

Bu danışıklı oyun ile oğlumu hayatına meşru dahil edemeyen, ona babalık vazifesini layikiyla yerine getiremeyen ve oğluna, bana bile isteye kayıp zamanı yalan yasatan Hamza Hamzaoğlu’nu sizin vicdanlarınızda özgür bırakıyor,hem bir anne, hem bir kadın olarak bütün insanlığa olan inancımı tam da bu noktada bitiriyorum. Mağduriyetten en büyük payı alan oğlum Çınar için tek duam, onun basiretli bir birey olarak ahirette hesabını veremeyeceği vicdan yükünü kimseye yaşatmaması, bu fani dünyayı şerefli ve ahlaklı yaşamasıdır.

Oğlumun dedesi Eşref Yanmaz’in her daim bizim arkamızda koca bir çınar gibi asil duruşu tek tesellimiz ve gururumuzdur.

Oğlum taşıdığı her iki ismi de dedesinden almıştır. Oglumun taşıdığı‪#Hamzaoğlu soyadı artık sadece yükümüzdür.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu