Hamzaoğlu’na ödül

Türk spor tarihine damga vurmuş birçok önemli isim Mevlana Hoşgörü, Barış, Kültür ve Sanat Derneği ile Vizyon Konya Dergisi işbirliğinde spor temasıyla bu yıl 6. kez düzenlenen muhteşem ödül gecesinde buluştu. Konya‘da gerçekleştirilen gecede ödül alanlar arasında Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu da vardı. Hamzaoğlu’na, Türk Spor Tarihinin Centilmen ve Örnek Futbolcusu ödülü takdim edildi. Görkemli gecede bir çok alanda ödüller dağıtıldı.

SPOR CAMİASI BULUŞTU

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile birlikte gecede ödül alan spor adamları şöyle: Aykut Kocaman, Ünal Karaman, Hakan Ünsal, Ali Gültiken, Samuel Eto’o, Galatasaray Kulübü Eski Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Milli Güreşçi Hamza Yerlikaya, Türkiye Yağlı Güreş Başpehlivanı Ahmet Taşçı, Milli Halterci Naim Süleymanoğlu, Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz Tongsir, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Tekvando Milli Takımlar Teknik Direktörü Ali Şahin, Milli Tekvandocular Servet Tazegül ile Nur Tatar.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu