Hamzaoğlu Yasin Öztekin’i istiyor!

Eski takımı Akhisar’dan öğrencileri Merter ve İsmail’i Bursaspor’a transfer eden Hamza Hamzaoğlu, şimdi ise gözünü Galatasaray’a çevirdi.

Tecrübeli hoca, Galatasaray’ın geride kalan sezonda en fazla eleştirilen isimlerinden biri olan ve adı gönderilecekler listesinde geçen Yasin Öztekin’e sahip çıktı.

‘Ayrılırsan gel’

Edinilen bilgiye göre, Yasin’le bu konu hakkında bir görüşme yapan deneyimli çalıştırıcı, “Bursaspor’un kapısı sana her zaman açık. Takımımda seni görmek isterim. Eğer ayrılmayı düşünürsen kimseyle görüşmeden bize gel” çağrısında bulundu. Hamzaoğlu’nun Galatasaray’dan takımına kazandırmak istediği isimler Yasin’le sınırlı değil. Timsah, Bilal Kısa için de ısrarcı.

Galatasaray’la 1 yıl daha sözleşmesi bulunan 33 yaşındaki orta saha oyuncusunun takımındaki geleceği yeni hocayla birlikte belli olacak. Galatasaray, Bilal’i bırakmayı düşünürse ilk adresi yine Hamza Hamzaoğlu olacak, Bursaspor’a imza atacak.

Mevkiileri boşalıyor

Stoch’un sözleşmesi sona erdi. Bu nedenle Yasin Öztekin tipinde bir kanat oyuncusuna ihtiyaç duyan Hamza Hamzaoğlu, orta sahada da Bekir’in ayrılmak istemesinin ardından bu bölgeyi alternatiflendirmek zorunda kaldı. 

Sporcope

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu