Hamzaoğlu “Taraftarımızla barıştık”

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, üst üste alınan galibiyetlerin ardından Kasımpaşa maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

23 Eylül Cuma akşamı canlı yayında RadyoBilyoner‘e bağlanan Hamza Hamzaoğlu, 2. haftada taraftarların gösterdiği tepkiyi Fenerbahçe maçıyla atlattıklarını söyledi.

“FENERBAHÇE GALİBİYETİ TARAFTARIMIZLA BARIŞMAMIZI SAĞLADI.”

Hamza Hamzaoğlu‘nun açıklamaları şu şekilde:

Sezon başından beri transfer çalışmalarıyla beraber amacımız takım olmaktı. Bunu yaparken de kulübümüzün içinde bulunduğu durumu göz ardı edemezdik. İmkanlarımız doğrultusunda iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Amacımız takım olmak, sonra aile olmak ve herkesin birbirini kucakladığı, birbirini kötü zamanda destek olduğu ortam kurmaktı. Bunu başardığımızı düşünüyorum. Tabi 2. haftadaki taraftar tepkisi bazı oyuncularımızı üzdü. Bunu Fenerbahçe maçında atlattık. Fenerbahçe maçı taraftarımızla barışmamızı sağladı. Biz Fenerbahçe maçında sadece 3 puan değil, taraftarımızı da kazandık. Kayserispor maçı da perçinledi. 10 kişi kalmamıza rağmen kazandık. Mesela 2. haftada ıslıklanan oyuncumuz, Kayserispor karşılaşmasında oyundan çıkarken alkışlandı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu