Hamzaoğlu “Serdar milli takımdan dönüyor!”

Hamzaoğlu yaptığı açıklamada “Şu anda iyi durumdayız. Son maçtaki performansımız da oldukça iyiydi. Önümüzdeki maç için de bize umut verdi. Şimdi milli takımlarda olan oyuncularımız var. Ufak tefek sakatlıkları olanların dışında alt yapıdan aramıza kattığımız arkadaşlarımızla idmanlarımızı sürdürüyoruz. Gayet iyi gidiyor çalışmalar. Sivas maçına en iyi şekilde hazırlanacağız” dedi.

Hamzaoğlu sakatt oyuncuların durumu ile ilgili olarak ise “Deniz’in ufak bir sakatlığı vardı. Batalla’nın ayağında ağrı var. Sercan biraz, bu arayı iyi değerlendiriyoruz. Yani ufak tefek sakatlığı olanları tedavilerini iyi yapıp aramıza tam olarak iyileşmiş şekilde katılmalarını sağlayacağız. Okan ile Erdem ameliyat oldular. İnşallah onlar da en kısa zamanda aramıza katılırlar. Serdar milli takımdan dönüyor. Burada tedavisine devam edeceğiz. Sivas maçına inşallah yetişir” dedi

Ligin olmadığı bir haftada hazırlık maçı yapmayı düşünmediklerini ifade eden Hamzaoğlu “Şimdilik bir hazırlık maçı yapmayacağız. Yaparsak da kendi taımlarımız olan Yeşil Bursa yada U21 takımımızla yaparız” diyerek basın toplantısını noktaladı.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu