Hamzaoğlu “Savunma ile maçı bitiremeyiz”

Hamzaoğlu hafta sonu İstanbul’da oynayacakları maç ile ilgili “Takım olarak Fenerbahçe maçına hazırız. İki hazırlık maçı yaptık ve olumlu şeyler gördük bu karşılaşmalarda. Her geçen gün gücümüz de artıyor. Uyumumuz da artıyor. İnşallah Fenerbahçe karşılaşmasında iyi bir sonuç ile dönersek bizi çok memnun edecek. Deplasmanda oynayacağız. Fenerbahçe’nin gücünü göz ardı edemeyiz onlarında yeni transferleri var. Ancak biz kendi oyunumuzu sahada göstermek istiyoruz. Bursaspor’un sahada olduğunu göstermek istiyoruz

“SAKATLARIMIZ FAZLA”

Sivok’un sakatlığı geçmiş durumda. Emre ve Deniz’in geçtiğimiz sezondan olan sakatlıklar. Serdar’ın geçtiğimiz hafta ayak parmağına aldığı darbeden dolayı bir kırık var. Serdar’da Fenerbahçe maçında olamayacak. Furkan’ın da ağrıları oluyor.  Merter’in bir sakatlığı var. Bu hafta oynama şansı düşük gibi gözüküyor”

 “DİRENÇLİ BİR TAKIM OLMALIYIZ”

“Gençlerle beraber 29 kişilik bir kadromuz var. Zaman zaman herkese ihtiyacımız olacak. Geçen maçlarda Merter – Bilal ikilisini kullandık. Fenerbahçe maçı için Merter – Faty ikilisini düşünmüştük. Bazen Merter, Bilal, Furkan veya Jorquera’yı da düşünebiliriz. Merter’in durumu belli değil. Sakatlığı nedeniyle başka bir arkadaşımızı da orada değerlendirebiliriz. Fenerbahçe karşılaşmasında bizim sahada topa sahip olmamız gerek. Savunma ile maçı bitiremeyiz. Bizim önemli hücum silahlarımız var. Önemli olan oyunun kontrolünü elimizde tutabilmektir. Bunu başardığımızda kazanan taraf biz olacağız”

“JOSHUA KATKI VERECEK”

Joshua bizim daha önceden de izlediğimiz bir oyuncuydu. Takıma alıştıkça daha iyi işler yapmaya başladı. Kanadı iyi kullanıp içeri kat edebilen bir oyuncu ve bize katkısı çok olacak”

“TARAFTARIMIZIN DESTEĞİ ÖNEMLİ”

“Taraftarımız bize her zaman destek olsun. Onları mutlu etmek için çalışıyoruz. Bizler aynı tekneden bulunan insanlarız hepimiz ortak hareket etmeliyiz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.”

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu