Hamzaoğlu “Oyundan çok kazanmamız gerekiyordu”

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, “Sahamızda üst üste oynadığımız ikinci maç önemliydi. Oyundan çok kazanmamız gerekiyordu. İlk yarı iyi değildik. İstenilen düzeyde değildik.İkinci yarı iyi oynadık. 10 kişi kalmamıza rağmen, oyuncularımız eksik arkadaşını aratmadan oynadılar. İyi performans sergilediler. Kasımpaşa’ya bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim” dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Hamzaoğlu şunları söyledi:

 “Oyuncu değişiklikleriyle skoru yakaladık. Oynayanlar kadar kenarda bekleyenler de önemli isimler. Yaptığımız değişiklikler sonuca doğru yansıyor. Sonradan girenler katkı koydular. Sercan’dan şikayetim var. Daha iyisini yapmasını bekliyorum. Jorquera ve Merter üzerlerine düşeni yaptılar. Oyuna girip 2 haftadır skora katkı koymaları önemli. Şamil ve Faty ile oyun kontrol etmek istedik. Bunda başarılı olduk. Oyunumuzu takım olarak geliştirmemiz şart. Çim zemine gelince toparlanıyor galiba. Hala daha iyi zemine sahip değiliz. Geçmişi düşündüğümüzde her geçen maç iyiye gidiyor. Çalışanlara teşekkür ediyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu