Hamzaoğlu “Kupada devam ediyoruz”

Sözlerine 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecileri kutlayarak başlayan Hamzaoğlu, Arjantinli futbolcu Pablo Batalla’nın transferinin de bitme aşamasında olduğunu belirtti.

Kupada yola galibiyetlerle devam ettiklerini belirten Hamzaoğlu, “Kalan maçlarımızı da kazarak devam etmek istiyoruz. Hedefimiz final ve alabiliyorsak kupayı almak. Kupadan sonra ligdeki anlam ifade eden Trabzonspor maçımız var. En iyi şekilde bu maçlara hazırlanıp en iyi şekilde lige başlamak istiyoruz. Farklı bir Bursaspor, önde oynayan kendini kabul ettiren bir Bursaspor yaratmak istiyoruz” dedi.

Takıma transferler ile katkı yapacaklarını belirten Hamzaoğlu, “Batalla büyük ölçüde bitti. Görüşmelerimizi yapıp aramıza katacağız. Bazı oyuncular da var. Transferin son gününe kadar birkaç arkadaşımızı katabiliriz. Transfer benim için ikinci planda. Önceliğimiz mevcut kadroyu üst seviyeye çıkartabilmek” dedi.

Takımın performansının istediği düzeyde olmadığını belirten Hamzaoğlu, “Şuan istediğimiz durumda değiliz. Daha hareketli ve çabuk olmalıyız. Topu ileriye daha çabuk taşımalıyız. Tempo kazanmalıyız. Bunun için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Ama iyi yönde gidiyoruz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu