Hamzaoğlu Emre Çolak’ı istiyor!

Bursaspor’da alınan olağanüstü genel kurul kararının ardından transferde atılacak adımlar merak ediliyor. Başkan Recep Bölükbaşı’nın Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’yla bu konuda bir görüşme yaptığı ve ‘Başkan adayları görüşeceğim. İstediği isimleri almayı talep edeceğim’ dediğini belirtildi. Genç teknik adamın ise Başkan Bölükbaşı’na listesini sunduğu ve bu isimlerden birinin de Galatasaray’dan Emre Çolak olduğu öğrenildi. 

KİRALIK OLABİLİR

Sarı kırmızılılar’da Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin gözüne giremediği için gönderilmesi gündemde olan Emre’nin 31 Mayıs 2016’da sözleşmesi bitiyor. Galatasaray’ın sözleşmesini uzatarak başka bir takıma kiralamayı düşündüğü 24 yaşındaki oyuncu için bilgi toplayan yeşil beyazlıların, ucuz bir maliyete bu işi sonuçlandırmayı hedefliyor. Galatasaray’da Hamza Hamzaoğlu’yla da birlikte çalışan Emre’nin düzenli forma giyeceği bir takıma gitmek istediği ve Bursaspor’a yeşil ışık yakabileceği belirtildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu