Hamzaoğlu: Bursaspor’un kaymağını yiyip çektiler gittiler

Bursaspor’un eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, yeşil-beyazlı kulüple ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hamzaoğlu, “Bursaspor’da başarılı olduk. Ama bazı güçler devreye giriyorlar bir şekilde. Sizi orada istemiyorlar. Bazı insanlar Bursaspor’un kaymağını yiyip çektiler gittiler. Çok üzüldüğüm bir takımdır” ifadelerini kullandı.

Hamza Hamzaoğlu yaptığı açıklamada, “Hamza Hamzaoğlu yeni nesil değil, ara nesil-orta kuşak diyebilirim. Biz biraz erken yola çıktık. Galatasaray‘dan ayrıldıktan sonra Bursaspor istedi. Orada da başarılı olduk.

Ülke futbolunda bazı güçler bizi orada istemedi. Bursaspor‘un şu andaki durumu beni üzüyor. Bursaspor‘da amacımız şampiyonluk yaşamaktı. Antalyaspor’da iyi işlere imza attık. Ancak orada da barınamadık. Zannedersem bizde sorun var.” dedi

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. hikmet hocaya büyük ayıp etmiştik. sonra yerine bu homza gelmişti. körüstan ve fenerli cigaracı Tuncay ve tayfası hikmet hocanın başını yemişlerdi!

  46
  11
  1. @raddo yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular iş bitikten sonra olan olduktan sonra yol gösteren doğru söyleyemenin ne kadar gerçekçi oluyor ki üç kuruş a tenezzül edenler ahlak ve sevgi yoksunu insanlar azaldıkça çöküş başlar herkes herşeyi em iyi ben bilirim denilen topluluklar yok olmaya doğru gider kişisel çıkarlar öne çıkarıp siyasetçiden çok siyaset yapanlar yalanı doğruya tercih edenler sevgi yi kullananlar bu camia da bunların hepsi var bakın Bursaspor küçük olsun benim olsun dedikçe yok olup gideceğiz sonra ne oldu bize deyip unutulur gideriz ben Sedat 3 ün isminin ölmeden biryerlere verilmesine çok çok mutlu oluyorum bu hem Bursaspor un yaşanmasına da

   7
   3
  2. @raddo yorumuna yanıt olarak

   Aynen. Cigaracı Tuncay’ın yönetici ortağı da Ayhan Barışıcı idi. Hiko’yu beraber yidiler. Bi de Serkan Sabuncuoğlu diye Diyarbakırlı bi yönetici vardı, o da bu cephenin adamıydı.

   7
   4
 2. Kim ne derse desin Hamza Hoca iyi bir insandı. Tek hatası Zeki Çelik’i görememiş olmasıydı. Ancak genel olarak iyi sonuçlar aldı. Hatta görevine son verildiğinde bile henüz kredisi bitmiş bir hoca konumunda değildi. Bence Hikmet Hca gibi, o da bazı rüzgarların kurbanı olup, ipi erken çekilen isimlerden biri oldu. Oysa efendiliği ve Bursaspor’a gösterdiği aidiyeti ile övgü almıştı. Sonrasında 800 bin euro alacağı için hiç bir kanuni işleme baş vurmadı ve Bursaspor’un transfer tahtasını kapatan isimlerden olmadı. Daha dün bu takıma gelip, bi tane bile iyi maç oynamadan ittirip giden Emin Adanur kazığı Tim Matavz bile Bursspor’un tahtasını kapattırırken, senin Zeki Çelik üzerinden bok attığın o zavallı Hamza Hoca, “Bana yakışmaz” deyip Bursaspor’u tahkime vermedi. Hâla da alacağı aynı şekilde duruyor adamcağazın. 800 bin euro’nun bugünkü karşılığı 15 trilyonun üzerinde. Millet o para için dinini değiştirir.

  22
  10
  1. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

   bok atmıyorum güzel kardeşim, gerçeği söylüyorum. parasını alamadıysa bursaspor’dan sonra futbolu bırakan ne idüğü belirsiz jovic ve menajerinden tahsil etmeye çalışabilir.

   çok iyiyse camiye hoca olsun ayrıca, beni ilgilendirmiyor. takımı nasıl kötü oynattığını yaşı yatan herkes hatırlar.

   3
   18
 3. Bir Allah’ın kulu da bunların kimler olduğunu söylemiyor.
  Bu kişilere de hiçbir işlem yapılmıyor, maalesef.
  Vicdanları yakalarını bırakmaz ama .
  Sonra işadamlarına Bursaspora yardım edin diyorlar. İşadamı niye yardım etsinki bu durumları göre göre

  14
  4
 4. Hamza karakterli ve dürüst bir kişidir.İşinde hata yapmış olmak ayrı amma artniyetli olduğunu söylemek büyük vebal altına girmektir.
  BURSASPORUN kaymağını yiyenelre gelince biz bunları biliyoruz.ALLAH BUNLARA GÜNEŞ GÖSTERMESİN,YAĞMURLU HAVADA SUSUZ BIRAKSIN.

  10
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu