Hamzaoğlu “Bu takım ilk 5’te olacak”

Yeşil beyazlı kulüpte 1 yıl görev yapan ve zaman zaman ciddi eleştiriler alan tecrübeli teknik adam, ayrılış sürecinde de herhangi bir tazminat istememişti. Bursaspor‘da görev yapmış olmanın gururunu yaşadığını ifade eden genç teknik adam, “Bize inanan ve güvenen insanlara teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler” dedi.

İSTEMEDİĞİMİZ DURUMLARDI

Görev süresince Bursaspor’a faydalı olmaya çalıştığını vurgulayan Hamza Hoca, “Ekibimizle birlikte her zaman çok çalıştık. Özellikle son dönemde belli bir güvensizlik oldu. Hiç görmediğimiz bir Bursaspor’u sahada gördük. Bunlar istemediğimiz durumlardı. Ancak herşey için biraz geriye bakmak lazım. Oyuncularımızın bazıları oynayamadı. Bursaspor’a bundan sonra başarılar diliyorum. Benim hakkım varsa herkese helal olsun” diye konuştu. 

BUNLAR AŞILIR

Her türlü sıkıntıya ve son haftalarda alınan mağlubiyetlere rağmen Bursaspor’un ilk 5 içerisinde yer alacağına inandığını da vurgulayan Hamza Hamzaoğlu şöyle konuştu: 

Bursaspor’un yeri her zaman üst sıralardır. Sonuçta ortada iyi bir takım var. Son haftalarda alınan mağlubiyetler sonrası güven kaybı yaşandı. Ancak bunlar aşılır. İlk 5 neden yakalanmasın? Bunu başarmamak için ortada hiçbir neden yok. Ben sezon sonunda Bursaspor’un istenilen yerde olacağına eminim.” 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu