Hamzaoğlu “Bu camianın parçası olmaktan mutluyum”

Geceye Bursa Fan Club üyelerinin yanı sıra, Bursa Cumhuriyet Başsavcı Vekili Sinan Sezer,  Başkanımız Ali Ay, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali Ademoğlu, Yusuf Arslan, Cem Öztürk, İlyas Kocaefe, Sezer Sezgin,  Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, futbolcumuz Harun Tekin eşleriyle birlikte katıldılar.

 

HAMZAOĞLU; “ BU AİLENİN PARÇASI OLMAKTAN MUTLUYUM”

Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu gecede yaptığı konuşmada, “ Geçen sene de Fan Club’un bir yemeğine katılmıştım. Bu akşam daha da anlamlı. Cumhuriyetimizin ne kadar önemli olduğunu belirten bir gece. Geldiğimiz günden beri güzel bir çalışma ortamımız var. Çok büyük bir ailenin ferdi olduğumuz için mutluyum. Her ne kadar eleştirilsek de bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Biz samimi dürüst bir şekilde hizmeti kendimize ilke edindik. Bursaspor’un menfaatlerini düşünmeden hiç bir adım atmıyoruz. Başkanımız ve yöneticilerimiz tebrik etmek istiyorum. Biz bir çok kulüpte bulunduk. Çok zamanlarını harcıyorlar. Bursaspor’u daha iyi yerlere getirebilmek adına inanılmaz bir özveri içindeler. Onlarla beraber çalıştığımız için mutlu hissediyoruz. Bu bir sabır işi. Hep söylüyoruz . Biraz dişimizi sıkacağız. Mücadeleye devam edeceğiz. İyi bir takımımız var. Emin adımlarla yürüyoruz. Bu yolda da yalnız yürümek istemiyoruz. Bursaspor ailesiyle hep birlikte omuz verip, Bursaspor’u çok daha güzel yerlere getireceğimize inanıyorum. Bursaspor şampiyon oldu. İnşallah bu şampiyonluk sayısı bir de kalmaz. Her türlü potansiyele sahip bir kent burası. Layık olduğu yerlere en kısa sürede ulaşacaktır. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bursa Fan Club Başkan Yardımcısı Mehmet Toplan, Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu’na Bursa Fan Club rozeti takdim etti.  

 

 

BAŞKAN ALİ AY: “ BİRLİKTELİK OLDUĞU MÜDDETÇE BURSASPOR’UN SIRTI YERE GELMEZ”

Başkanımız Ali Ay,  konuşmasından önce yapılan oylama ile Bursa Fan Club’un onursal üyesi seçildi.

Oylamanın ardından konuşan Başkanımız Ali Ay, Bursa Fan Club üyelerine kendisini onursal üye seçmelerinden dolayı teşekkür etti.

Başkanımız Ali Ay gecede şu konuşmayı gerçekleştirdi;                                                           

“Öncelikle Bursa Fan Club başkanı ve üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bana onur üyeliğini verdiniz. Bende artık Fan Club üyesiyim. Tüm sosyal sorumluluk projelerinde ben de kesinlikle sizlerle olacağım. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Maddi ve manevi her zaman yanınızdayım. Çünkü Fan Club değince aklımıza her şeyden önce Bursa kentlilik bilincini halka yaymaya çalışan topluluk geliyor. Sosyal sorumluluk projelerinde devamlı yer alan ve çok iyi Bursasporlu olan hatta diğer derneklere de özellikle Fan Club’ü örnek gösteriyorum. Stadyumda ilk loca alan derneğimiz Bursa Fan Club. İki gün sonra Cumhuriyetimizin 93.yılını kutlayacağız. Ben özellikle Atatürk’ümüzü ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. Allah’ıma şükrediyorum ki bize böyle bir lider vermiş ve onun izinde de yürümeye çalışıyoruz. Cumhuriyetimizi yok etmek isteyenler var. Maalesef bizler böyle durduğumuz sürece avuçlarını yalayacaklar. Göreve geldiğimiz aşağı yukarı 10 ay doldu. Güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz. Mali tablodan bahsetmeyeceğim. Kamuoyu biliyor. Denk bütçeyi sağlamaya çalışıyoruz. Çok az kaldı.  Onu da sağladıktan sonra herhalde Bursaspor’u yönetmek çok daha rahat olacak. Biz bakın Haziran ayında hocamızla oturup konuştuk. Öyle bir takım yapalım dedik ki; birlik ve beraberlik içinde ve tamamıyla oyuncular karakterli olsun. O tip futbolcular seçtik. Şuanda sizde görüyorsunuz iyi yoldayız. Lig dördüncüsüyüz. Kupada ilerliyoruz. İnşallah sene sonunda hedefimize ulaşacağız. Burada Hamza Hocamıza özellikle teşekkür ediyorum. Onun katkısı çok büyük. Tüm futbolcularımız karakterli çocuklar. Çok çalışıyorlar. Bize de çok fazla iş düşmüyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Yönetim Kurulumuzda bazı pürüzler vardı. Onları da çok şükür düzelttik. Bundan sonra Allah’ın izniyle mayıs ayında iyi yerlere geleceğiz. Hep beraber sevinelim hep beraber üzülelim. Bunu böyle yaptıktan sonra Bursaspor’un sırtı yere gelmez. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Milli file bekçimiz Harun Tekin’e Bursa Fan Club Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yedikardeş tarafından Bursa Fan Club flaması hediye edildi. Başarılı file bekçimiz Harun, “Bu camianın bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.  

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu