Hamzaoğlu adamlık yapmış

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Son dönemdeki teknik direktörlere bir baktım, kim ne kadar tazminat almış diye…

Christoph Daum’a gelecekten 2 aylığı olan 240 bin Euro, Ertuğrul Sağlam’a yine 2 aylığı olan 350 bin Euro ödenmişti.

Hamza Hamzaoğlunun özelliği ise hiçbir şey istemeden görevden ayrılması olmuştu.

Paul Le Guen de şuanki tavırlarıyla ‘1 milyon Euroyu almadan gitmem havasında.

Severiz veya sevmeyiz fakat Hamzaoğlu giderken hakikaten adamlık yapmış.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Texas yorumuna yanıt olarak

   Bu şeye benzemiş otobüs basıp batallaya küfreden haruna vuran vasıfsızın 8taş maçı öncesi onlar olmasa küme düşerdik ellerini öpmemiz lazım demesi gibi bir haber…

   6
   4
  2. @Texas yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim yönetim sanki 50 milyonluk bütçe vermişte Hamzaoğlu değerlendirememiş gibi muamele yapıyonuz,zamanında akhisardan ne oyuncular çıkarttı bu adam.

   36
   13
  3. @Texas yorumuna yanıt olarak

   Ne olursa olsun tazminatını almayarak adamlık yapmış takdir etmek gerekir.Le Guen’in aldığı aldırdığı adamlar çok mu iyi ,Ertuğrul Sağlamın şampiyonluk sonrasındaki dezon ve ikinci gelişinde aldırdığı oyucular çöp değilmiydi?

   38
   6
 1. Almamış olabilir ama aldirdigi tüm çöpler zaten x2 tazminat bedeli yapar.Çöp sercana,Mertere,johna, jovice,ismaile,bilale,Serdara,Furkan ozcala vs ye bugüne kadar ödenen tüm paralar zaten onu kapatır.

  26
  22
 2. hamza hoca takımı yaparken adama bütçem şu kadar dersen adamda elindeki paraya göre adam alır sen işi biliyosan adamları sen alırsın verirsin hocaya dersinki melzeme bu özel bi istediğin topçu varmı diye hamza ne yapsın adammış hamza

  8
  1
 3. Nasıl iyi insan olmak iyi bir yönetici ya da patron olmak için yetmiyorsa bu da öyledir; özünde iyi bir insan olabilir ama iyi bir teknik adam olmadı bizim için.

  6
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı