Hamza hocadan uyarı!

Bursaspor’da yorucu kamp dönemi devam ediyor. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu dünkü sabah çalışmasında da başroldeydi. İlk bölümde güce dayalı bir idman yapan yeşil beyazlılar ardından şut ve ikişerli, üçerli, dörderli gruplar halinde mücadeleye dayalı taktik yaptı. 1 saat 30 dakika süren idmanda oyuncuların oldukça yorgun düştükleri gözlendi. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu yine sık sık uyarılarda bulundu ve bu kez rakibe yapılan basit fauller üzerinde durdu. 

FAULSUZ TOP KAZANIN

 

Oyuncularından basit faul yapmamalarını isteyen Hamza Hoca “Tutma çekme istemiyorum. Farkında olmadan bunları yapıyorsunuz ve penaltıya sebebiyet veriyorsunuz. Faulsüz top kazanın. Vucudunuzu kullanın. Çok fizikli olmak vucudunuzu iyi kullanacağınız anlamına gelmez. Akıllı olun” şeklinde ikazlarda bulundu. Genç teknik adam tüm yorgunluklarına rağmen özveriyle çalışan oyuncularını antrenman sonrası alkışladı. 

56 şut 11 gol

Bursaspor’un dünkü şut idmanında futbolcular kaleyi bulmakta zorlandı. Toplam 56 şuttan 11’i fileleri bulurken, kaleciler Harun Tekin, Muhammed Şengezer ve Mert Günok’un performansı dikkat çekti. 

Sercan bu kez alkış aldı

Bursaspor’da kampın ilk gününden itibaren Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’dan zaman zaman tepki alan Sercan Yıldırım kendine gelmeye başladı. Dünkü ikili mücadeleler sırasında formda bir görüntü sergileyen tecrübeli golcüyü Hamza Hoca bu kez mücadelesinden dolayı kutladı.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı