Hamburg Batuhan’ın peşine düştü

Dubai'de ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Bundesliga ekiplerinden Hamburg'un sportif direktörü Peter Knabel, oyuncuları Tolgay Arslan'ı satabileceklerini açıklarken, Bursaspor'un genç yıldız adaylarından Mustafa Batuhan Altıntaş'ı takip ettiklerini dile getirdi. Knabel, öncelikle Inter'de forma giyen orta saha oyuncusu Zdravko Kuzmanovic ile ilgilendiklerini söylerken, bu transferin gerçekleşmesi için önce kaynak yaratmaları gerektiğini dile getirdi. Bu kaynağı oyuncu satarak elde etmek istediklerini ve Ivo Ilicevic, Tolgay Arslan ve Valmir Nafiu'yu satabaleceklerini açıkladı.

SÖZLEŞMESİ SONA ERİYOR

Ara transfer döneminde bazı genç isimlerle de ilgilendiklerini söyleyen Hamburg Sportif Direktörü Peter Knabel, bu isimlerden birinin Bursaspor'da forma giyen Mustafa Batuhan Altıntaş olduğunu söylerken, “Mustafa takip ettiğimiz ve listemizde yer alan birkaç isimden biri” ifadelerini kullandı. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Mustafa Batuhan Altıntaş, ligin başında sözleşme uzatmadığı için Bursaspor'da kadro dışı bırakılmıştı.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu