Halil Altıntop savaşı!

Yıldız futbolcunun menajeri Fazeli Reza, Gerçek’e konuştu: “Halil’i Bursaspor ile birlikte Türkiye Ligi’nin güçlü takımları istiyor. Tercihi Avrupa kupalarında oynayacak bir takım olacak.”

Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmenin planlarını yapan Bursaspor, forvet hattını güçlendirmek için teklif yaptığı Halil Altıntop transferinde Galatasaray ve Trabzonspor ile çekişiyor. Real Madrid’e giden Mesut Özil, Nuri Şahin ve Hamit Altıntop ile birlikte Almanya’da küme düşen E.Frankfurt’un forveti Halil Altıntop’un da menajerliğini yapan İran asıllı Fazeli Reza, Gerçek Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, 29 yaşındaki forvet Halil’in Türkiye Ligi’ni çıkış olarak gördüğünü söyledi.

 

Tercihi Avrupa’da oynayanlar

Türkiye Ligi’nin güçlü takımlarından Halil’e teklifler geldiğini belirten Menajer Reza, “Galatasaray ile birlikte Bursaspor ve Trabzonspor Halil Altıntop’u istiyor. Onun dışında Türkiye Ligi’nden 2-3 şehir takımı daha Halil için benimle görüştü. Ancak Bursaspor ve Trabzonspor diğer takımlara göre bir adım öne çıkıyor. Çünkü Avrupa’da oynayacaklar. Halil, Türkiye Ligi’ni yeni bir vitrin olarak görüyor, eski günlerine döneceğini düşünüyor. Yakın zamanda transferi netleşir” diye konuştu

 

Bursa Gerçek Gazetesi

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu