Haklı nedenlerle Bursaspor’dan ayrıldım!

Yeşil-beyazlı takımdan ayrılan Seçkin Batuhan Fırıncı sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Seçkin Batuhan Fırıncı‘nın paylaşımı şöyle;

Değerli Bursaspor camiası;

Yaklaşık 2 sene önce kapısından girdiğim Bursaspor Kulübü‘nden hedeflerim doğrultusunda ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreçte üzerimde emeği olan; ilgi, saygı, düşünce, hassasiyet ve adalet ile olan yaklaşımlarıyla futbol odaklı tutum içinde olan kulüp yöneticileri ile değerli hocalarıma, tüm takım arkadaşlarıma ve kulüp çalışanlarına teşekkür ederim.

Bursaspor’a uzun yıllar hizmet etmeyi isterdim fakat uzun süredir beklememe ve istememe rağmen profesyonel sözleşme ile bağıtlanmamam nedeni ile

Ve haklı nedenlerle bu kararı aldım. Büyük Bursaspor camiasının tekrar hakettiği yerlere gelmesini temenni ediyor, başarılar diliyorum.

Saygılarımla

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayırlı olsun kardeşim. Hedeflerinin doğrultusunda hareket etmiş olarak ayrıldığını ifade etmişsin. Hepimizin, yaşamda kısa vade ve uzun vadede hedefleri olur. Hedefler, ulaşılabilir gerçekçi ve mantıklı olmalıdır. Böyle olmazsa büyük hayal kırıklıkları yaşanır. Uzun süre bekleyip profesyonel sozlesmen yapılmadiysa, kendini de biraz sorgulamalisin. Çalışmalı ve hedeflerin doğrultusunda kendini geliştirmelisin. Elbette başka yerlerde hedefe ulaşmak için şansını denemelisin. Şansın bol olsun Seçkin kardesim.

 2. Yolun açık olsun kardeşim
  Be zaman futbola profesyonel
  Bakış açısıyla bakacagız o zaman
  Kulüp hakettigi yerlere gelecektir
  Dün akşam ki divanda bu oyuncunun
  Neden profesyonel yapılamadıgı
  Başkana niye sorulmadı anlamış degilim

 3. Ee nolmuş beyenilmedigin için prof yapmamişlar bu sorun sen kötü olduğun için sana ait…esas mevzu senin ismini ilk defa duyuyorum ve Real Madrid’e oynuyormuş gibi veda maktubu yazıp ve bununda bizim rejiler haber sanıp bize okutmalari nekadar aciiizz olduğumuzun kanıtıdır ..

  1
  5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu