Hakemleri ben değil yönetim konuşmalı!

Hakemlerle ilgili oldukça dert yanan Bursaspor’da teknik direktör İsmail Ertekin dikkat çeken ifadeler kullandı.

İsmail Ertekin konuyla ilgili şunları söyledi: “Bunları konuştuğunuz zaman gıcık varmış gibi inadına gelip aynı şeyleri yapıyorlar. Bundan sonra fazla konuşmayacağım. Konuştukça aleyhimize çalınıyor düdükler. Konuşmamakta fayda var. Kendi adına söylüyorum. Bu işleri benden daha çok yönetim kurulunun dillendirmesi lazım.”

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ismail Hoca ya niçin kızıyorsun ki anlat biz de bilelim ! Adam ne yapsın hayatında ciddi top oynamamış çocuklardan bir Messi ya da Ronaldo mı çıkarsın yani…Topa girmeye korkan oyunculardan bir süper defans oyuncusu ya da kaleci çıkarsın.. Pes doğrusu !

   15
   2
 1. Hangi yönetim ben yönetim göremiyorum he o koltukta oturanları diyorsan onlar piyon onlara üstlerden emir gelir gel dersin gelirler git dersin giderler hatta gidemezler bile görevden affini isterler onların iradesi yok.Onlar mezar kazmaya geldiler bu yere göğe sığdırılamayan büyük abiler büyük bursasporlular da iki kürek toprakta bizden dedi oturdu izledi.Biz sinirden kahrolurken onlar para kazanıyordu 25 yıldır maçlara giderim on numara yönetimlere hocalara küfürler edildi ama atanmışlara bir ses çıkarmadılar.Ben Bursaspor taraftarının maçı bırakıp gittiğini bilmem o yönetimi ordan indirir oleceksek kalacaksak beraber derdi bakardı yoluna hey gidi günler hey.Bursaporun sahipleri bunlarmış yiyecek rant kalmayınca nolcak görecez deniz bitti kara göründü.Besteleriniz gerçek oldu amatör yolu gözüküyor.Vakit bol 10 yılda bir suçlu bulursunuz.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu