Hakemler penaltı dedi!

Televizyon yorumculuğu yapan Bünyamin Gezer ve Deniz Çoban, Traore’ye yapılan hareketin net penaltı olduğunu ifade etti.

Bünyamin Gezer,Hayrullah, Traore’ye vuruyor. Bu çok açık ve net penaltı. Futbolcu böyle uçup topla oynayamaz. Sarı da verilmedi” derken, Deniz Çoban ise, “Hayrullah’ın Traore’ye hareketi tartışmasız penaltı. Hakem gitti korner verdi” yorumunda bulundu.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Eee dese nolacak her hafta diyorlar penaltı diye sonuç,diğer hafta gene bitane karaktersiz karacubbeli çıkıyor kasıtlı olarak oda aynısını yapıyor .Olan bizim puanlara oluyor.Sen ciddi olarak tepki göstermeden bı böyle devam edecek.

  65
  2
  1. @timsah. yorumuna yanıt olarak

   Öyle veya böyle dengeli bir şekilde Bursaspor’u doğruyorlar.Ağzımızla kuş tutsak bizi Süper lige çıkarmıyacaklar.Zaten futbolcuların da böyle bir düşünceleri yok.Sahamızda hep berabere kalıyoruz.Acaba maç başladığında ilk on dakika oyuna bakıp,bugün bu maçı alacağız diye düşünen var mı?Düşünen varsa ya futbolu bilmiyor ya da fuygusallıktan böyle düşünüyor.Ulusal medya ile Tff hala daha 2010’u içlerine sindiremiyor.Ha bir de amigoların İstanbul’a Bizans dedirttirp,HAYDİ SÖYLE tezahüratı Bursaspor’un bitirilmek istenmesinin en büyük sebebi bence.Sonra Bursa şehri koca bir metropol,siyasetçiler,yerel yöneticiler ve iş adamlarının çoğu Bursa’lı değil.Taraftar gibi görünen dünya kadar seyirci var.Maç sonuna kadar arkasını sahaya dönüp tepinenler dahi var.Yanına yaklaşmaya korkarsın,adamların gözleri dönük.Tabii ki içki veya uyuşturucudan.Kardeşim koltuklara basma diyorsun,küfür etme,merdiven boşluğunda durma diyorum.Torunum yaşındaki çocuk beni bir dövmediğini bırakıyor.Ben 1963 yılından beri bu takımın arkasında koşan biri olarak artık utanır oldum.Artık Bursaspor’u vesayet altındaki yönetimler yönettiği için onların da abileri izin vermedikçe konuşup Bursaspor’un hakkını koruyacak hareketleri yapamıyorlar.Artik Bursaspor’un işi bence çıkmazdaAllah sonumuzu hayırli kılsın.Bu çizmış olduğum taraftar profiline girmeyen ÖZDE BURSASPOR’luları tenzih ederim.Zaten onlarda aynen benim söylediklerime katılıyorlardır.Demem o ki taraftar olarak kendimize çeki düzen vermeliyiz.Yönetimler de futbolcuya taviz vermeyecek,futbolcunun esiri olmayacak.Primin olduğu yerde ceza sistemide olacak vs.Bundan sonra kendi bünyemizden yetişen futbolcu kardeşlerimize şans tanıyacak Bursaspor’a yakın ve de bu camia tarafından benimsenen hocalarla çalışılmalı.İnşallah 2010 da nasıl son anda şampiyon olduysak bu yılda öyle olur İnşallah.Herşey hakkımızda hayırlı olsun.

  2. @timsah. yorumuna yanıt olarak

   Herşey geçen seneyi, süper lige veda ettimiz günleri andırıyor.
   Bu sefer şampiyonluk, süper lig elden gitmek üzere.

   Çare bulan da yok….hala uykudu bizim yönetim!

   21
   2
  3. @timsah. yorumuna yanıt olarak

   Başkan çık konuş Ali tay’ da böyleydi ! Hiçbişeye itiraz etmezdi ! Senin ondan ne ne farkın kaldı!? Her hafta puanlar uçup gidiyor ! Çık konuş bişeyler yap !?

   28
   1
 2. Maç bittikten sonra 50 tane hakem yada tw programında yorumcu Penaltı dese ne olacak.
  Önemli olan hakkın yeniyorsa, lobi yapmak ve gücünü göstermek.
  Açıkcası Levent Kızıl ve Yazıcı dönemi dışında güçlü profilli ve lobisi olan başkan görmedik. Sorun bence bu

  28
  1
 3. Ne kadar korkak bir başkan var çıkıp Bi itiraz bile edemiyor taraftar desen ayrı kafada futbolcularda ruh kalmamış teknik direktör desen çok ayrı bir vaka biz yatıp kalkıp dua edelim rakiplerimiz bizden daha mal bu yüzden ilk 2 ilk 3 teyiz

  26
  1
 4. Baskin konussa ceza yiyecek.cezayida kendi cebinden ödeyecek.para yok beyler,bursasporumuza yazik oluyor.sampiyon oldugumuzdan beri bursasporumuzu emdiler .körüstan,bölükbasi ve ay. Bunlardan hesap sorulmadi hic.

 5. Altay Ümraniye bolu maclarinda hakemler ikişer puanımızı toplam altı puanımızı yedi es es maçında biz kendi başımızı yedik . Bu maçlardaki puanlar eklendiğinde şu an 55 puanla şampiyonluğu kutlayacaktik . Vah ki ne vah

 6. Boyle bir futbolcu olabilir mi futbolcuların yüz karası . Hayrullah misin nesin s..ktir git kick box yap şerefsizin evladı anlaşılan o ki sadece hakemler değil rakip takimlarin futbolcuları da bize bilenmisler . Boyle bir hareketin futbolda yeri yok bunu yapan futbolcunun bırak kırmızı kartı futboldan men edilmesi gerekir . Boyle bir hareket ancak kinden ve nefretten kaynaklanabilir .

  3
  1
 7. Hayrullah adlı oyuncuya neden kızıyoruz o esasen yaptığı ile gerçek hakem olsa hem net penaltı hemde kırmızı kartı vererek rakibi bir eksik bırakacaktı

  YÖNETİM,ŞEHRİN DİNAMİKLERİ ne yapıp etmeli ve TFF,MHK nın kıyımına çözüm bulmalılar.

 8. Etme bulma dünyası.metropöl olabilirsiniz ama önce insan olmak lazım.sahanızda rakip taraftarlara ettikleriniz unutulmadı.süper lige ne zaman yakışır taraftarınız olursa o zaman gelin inşallah.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu