Hakemin kararı utanç verici..

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, kararın çok ağır olduğunu, çifte standart uygulandığını öne sürdü. Olayların başlamasına orta hakem Deniz Çoban'ın neden olduğunu, golden önce saha dışına çıkarak 1-2 pet şişeyi dördüncü hakeme vermesinin seyirciyi tahrik ettiğini ifade eden Kızıl, şöyle konuştu:

''Hakem, hem aut olan pozisyonu korner olarak verdi hem de gol pozisyonunda Yalçın'a yapılan faulü görmedi. Sahaya atılan yabancı maddelerin ardından maçı ertelemesi çok ağır bir karardı. Gözlemciden izin alarak hakem odasına gittim. Orta hakem Deniz Çoban ve yardımcılarına 'geçmiş olsun' dileklerinde bulundum. Doktorlardan aldığım bilgi hakemin maçı yönetmemesi için herhangi bir engel olmadığı yönündeydi. Ancak orta hakem Deniz Çoban, maçı tatil ederek bu kadar emeğe yazık etti. Haksız bir tatil oldu. Gaziantep centilmen bir şehir, burada hiç olay olmamıştır. Hakemin bu kadar ağır bir karar vermesi utanç verici. Bir takım bu kadar ağır cezalandırılamaz. 2 yıldır Kulüpler Birliği toplantısına bazı nedenlerden dolayı katılmıyordum. Ancak yarınki toplantıya Gaziantepspor'un hakkını korumak için katılacağım.''

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu