Hakemin Kafasını Yaran Kişi Tespit Edildi

Gaziantepspor ile Bursaspor arasında oynanan Spor Toto Süper Lig 5. hafta maçında, mücadelenin yardımcı hakeminin kafasına yabancı cisim atarak karşılaşmanın tatil edilmesine neden olan taraftarın fotoğraflarının tespit edildiği bildirildi.

 

Gaziantep Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz, Gaziantep Sanayi Odası'nı (GSO) ziyaretinde, basın mensuplarının sorusu üzerine yaptığı açıklamada, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü belirterek, "Çalışmalarımız devam ediyor. Fotoğraflarda yabancı maddeyi atan kişiyi tespit ettik. Adli süreç devam ediyor. Münferit bir olay. Güvenlik zafiyeti yok. Şahıs kolundan çıkardığı saati çıkarıp atmış. Henüz kimlik tespit çalışmaları devam ediyor. Gözaltı yok" diye konuştu.

 

Bu arada, yan hakem Muharrem Yılmaz'ın yaralanmasına ve mücadelenin tatil edilmesine sebep olan kol saati de Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bulundu.

 

Pazartesi günü oynanan Gaziantespor-Bursaspor karşılaşması 1-0 Bursaspor'un üstünlüğü ile devam ederken, mücadelenin 63. dakikasında hakem Deniz Çoban, yardımcısı Muharrem Yılmaz'ın kafasına gelen yabancı bir cisim nedeniyle mücadeleyi tatil etmişti

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu