Hakeme rağmen! 1-1

Dk 10: Ricardo Faty, Alper Potuk’a arkadan sert bir müdahale yapıyor ve yerde bırakıyor. Bu hareketi sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

Dk 17: Ertuğrul Ersoy, Aatif Chahechouhe’ya yaptığı yerden müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

Dk 20: Jeremain Lens’in sol kanattan yaptığı ortada top Ertuğrul Ersoy’u geçip Tomas Sivok’un eline çarptı. Hakem penaltı düdüğünü çaldı.

Dk 21: Boban Jovic ve Jeremain Lens penaltı atışında yaptıkları tartışma sonrasında her iki oyuncu da sarı kart ile cezalandırılıyor.

Dk 22: GOL! Moussa Sow’un penaltı golü ile Fenerbahçe 1-0 öne geçiyor.

Dk 24: Sol kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu topu savunma oyuncuları uzaklaştırıyor.

Dk 26: Ceza sahası yayı içinden kazanılan duran topun başına Pablo Batalla ve Yonathan Del Valle geçiyor. Batalla kısa pasını Yonathan Del Valle ile buluşuturuyor. Yonathan Del Valle’nin durdurduğu topa hareketlenen Batalla kaleye sert bir şut çekiyor ancak bu top az bir farkla kalenin yanından dışarı çıkıyor.

Dk 27: Bursaspor ilk oyuncu değişikliğini yapıyor. Merter Yüce çıkıyor ve yerini Şamil Cinaz’a bırakıyor.

Dk 38: Sağ kanatta kısa pasla topla buluşan Yonathan Del Valle ceza sahası içine ortasını çevirmek istiyor ancak bu top çok farklı şekilde dışarı çıkıyor.

Dk 43: Boban Jovic, Jeremain Lens’e yaptığı müdahale sonrasında ikinci sarıdan kırmızı kartı görüyor ve oyundan atılıyor.

Dk 56: Orta alandan aldığı kısa pas ile rakiplerinden sıyrılan Alper Potuk ceza sahası içine topla giriyor. Altıpasın sağ çaprazından kaleye şutunu çekiyor ancak bu topu Harun Tekin’in kornere gönderiliyor.

Dk 65: Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşu sonrasında topun başına Pablo Batalla ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak savunma oyuncuları topu tekrar kornere gönderiyor.

Dk 66: Ceza sahası yayı önünde kısa pasla topla buluşan Bogdan Stancu kaleye şutunu gönderiyor ancak bu top savunma oyuncularından geri dönüyor.

Dk 71: Aziz Behich, Şener Özbayraklı’ya yaptığı müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.

Dk 88: GOOOLLL!!! Pablo Martin Batalla… Batalla penaltıdan Bursaspor adına beraberliği sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu