Hakem Bursaspor’u isyan ettirdi!

Bursaspor'un eski oyuncusu Deniz Kolgu, TRT Spor'da Hayri Ülgen ve Cüneyt Ersan ile birlikte TFF 1. Lig'de oynanan Bursaspor-Akhisarspor maçını konuştu

Kolgu, “Akhisarspor’daki saha içi bir disiplinliksiz. Penaltıyı atmış oyuncu, neden diğer penaltıyı bir başka futbolcu atıyor. Sen Bursaspor gibi bir takıma 1-0, 2-0 öndeyken arkanda alan bırakırsan Bursaspor cezayı keser.” dedi.

‘İSYANI HAKEM BAŞLATTI’

Bursaspor’un geri dönüşünü değerlendiren Deniz Kolgu, “O 4-5 haftalık Ali Akman kaosu, Covid probleminden sonra aslında isyanı hakem başlattı. Karşı duruşu, mağlubiyeti hazmedememeyi hakem başlattı. Çünkü sen bir penaltıyı verme, ikiyi, üçü verme, taca çıkmayan topu taç de. Eleştiriyorum bu arada Mustafa Er‘i ikinci defa kendini attırdı daha sakin olması lazım. Bu yüzden teknik adamın kırmızı kart görsün artık oyuncularda isyan etti.

Bir anda birlikte antrenman yapamayan takımın kondisyonu yüzde 100’e ulaştı. 10 dakika daha olsun 5 yaparlardı. Bu moral, motivasyonla 5 yaparlardı. Akhisar‘ın kazandığı iki penaltı da net penaltı. Bursaspor adına verilmeyenler var ya Ay’dan, uzaydan, marketten, nereden bakarsan bak her türlü penaltı.” şeklinde konuştu.

6 Yorum Onay bekleyen 3 yorum var

  1. Dosdoğru bir yorum. İşte böyle kelimeleri yorumları hak aramaları BURSASPOR yönetiminin yapması gerekir ken bu yorumu Deniz kolgu nun yapması çok anlamlı şeyler ifade ediyor. ANLAYANA DAVUL ZURNA. ANLATAMAYAN YÖNETİME 3.MAYMUN.

    19
  2. Bu hakem olayından daha vahimi, Ali Akman dizi filminin son bölümünde yaşananlar! Burada bir menfaat varsa, E.Frankfurt’un ve söz konusu oyuncunun menfaatinden söz edilebilir, hatta ballı kaymak cinsinden! Artık bu yönetim, her safhasıyla rezalete dönüşen bu transfer skandalında an ve an neler yaşandığının, finansal açıdan hangi hareketler olduğunun hesabını vermek zorundadır. Sonra da Frankfurt uçağına beraberce binip oradaki antrenmana hep birlikte katılabilirler!

    12
  3. Geri pası falan söylememiş Deniz Kolgu. Eğer taraftarlı olsaydı maç inanın Bi kaç kişi sahaya atlardı yaklaşık 40 seneden beri futbol izlerim resmen belli etti ya iddia oynamış yada cukka almış yada izmire şike yaptı başka ihtimal yok yani..

    12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu