Hakan Dinçtürk’ten Burak Altıparmak açıklaması

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Hakan Dinçtürk sosyal medya hesabından Burak Altıparmak ile yaşadığı talihsiz olay ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Hakan Dinçtürk‘ün açıklaması şöyle;

“KAMUOYUNA,

Öncelikle açıklamama yaşanan bu talihsiz olaydan dolayı çok üzgün ve çok pişman olduğumu belirterek başlamak istiyorum.

Bursaspor’umuzun küme düşmesinin kesinleştiği bir müsabakanın ardından, Bursaspor’a gönül vermiş, Bursaspor için atan bütün kalplerde sağduyunun kaybolabileceği bir anda, o anın üzüntüsü ve acısı ile birlikte asla yaşanmaması gereken, hatalarla ve yanlışlarla dolu, her ikimizin de kontrolünü kaybettiği bir olay yaşadık.

Burak Altıparmak ile aynı duyguları yaşamamız, ikimizin de sinirlerinin gergin olması sebebi ile buralara asla gelmemesi gereken bu olaydan dolayı kalpler kırılmış, dargınlıklar yaşanmıştır. Ancak buna rağmen iki sağduyulu insan olarak bu olayı yaşanmamış saymaya ve dostluğumuzun devam etmesine karar verdik, helalleştik.

Gösterdiğim fiziki tepkiden dolayı çok üzgün olduğumu tekrar belirtiyor ve hem Burak Altıparmak’tan hem de Burak Altıparmak’ın değerli ailesinden özür diliyorum.

Bursaspor camiasının ve futbol kamuoyunun bilgisine saygı ile duyurulur.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. TÜM BURSA SPOR TARAFTARI OYUNCULARDAN ÖZÜR DİLEMELİDİR.BAŞTA SELİM KURTULAN,YİNE HAVA ALANINDA HASAN AYAROĞLUNA SÖZLÜ SALDIRIDA BULUNMUŞ.BAŞKAN ADAYI ÇIKMAYAN KÜLÜBE,OYUNCULARA SALDIRMAK NE KAZANDIRIR

  130
  7
  1. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Terbiyesiz Selim. Kim kimi zorla oynattı da adama top oyna diyorsun. Sana mı hesap verecek. Sen mi karar veriyorsun. Hocası var beğenmez daha iyi oynayacak olan varsa onu oynatır. Sana mı kaldı bu işler yine. Hoca da gitti sen kur takımı madem görelim neler yapıyorsun. Başarılı olamazsan yaptığın terbiyesizliğin aynını biz sana yapalım olur mu ?İşiniz gücünüz dayılık. Bu şehirde bu takımda sizin ergon egolarınızı tatmin yeri değil. İşin yoksa söyle sana sigortalı bir iş bulalım da defol git bu takımın başından. Zaten takım amatöre düşecek yarın racon kesecek futbolcuda bulamayacaksın yani işsiz kalacaksın. Haa Çok biliyorsun bu işi madem etrafında genç ergen bebelerden topla 11 kişi çıkın da görelim 15 dk da nasıl diliniz dışarıda yerde sürünüyorsunuz. Bıktı usandı artık yaptıklarınızdan sessiz ama harbi Bursaspor taraftarı. Takıma destek değil amacınız. Bursaspor Texas değildir. Defolun gidin artık.

   17
   1. @Mahir yorumuna yanıt olarak

    Adamın hasısın…
    Sizin gibi insanları okudukça bu şehirde yalnız olmadığımı düşünüyor yaşama sevincim artıyor…

  2. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Özür dilemek elbette bir erdemdir, ancak, öncesinde öfke kontrolü yapabilmek ve sonrasında özür gerektirecek davranışlardan kaçabilmek çok daha değerli ve önemlidir diye düşünüyorum.
   Sonuçta kültürümüzde
   “DIL YARASI!” diye kapanmayan bir yara olgusu var.

   17
   2
  3. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular evet herkesimin hatası var bunda şehrin suçu olduğu kadar futbolcuların da elbette ki var lakin sen futbolcuların parasını verdin mi sen onlara destek oldun mu zaten böyle olsa küme dusmezdik küme düşme olayında şehrin suçu vardır ama malesef Bursa da kimse suçunu kabul etmez mesela bu şehrin sokaklarında hala RB RA AA EK MM EA duka lar dolasabiliyor ise bırak dolaşmayı itibar görüyorlar ise biz daha bu şehirde neyi konuşuyoruz ki ahlaksızlık çalıp çırpmak bozgunculuk yapmak içip dağıtmak makbul olmuş ise diyecek hiç bir söz kalmamıştır

   39
   2
 2. İNSAN İSTEMEDEN DE OLSA BİR KALBİ KIRINCA ÖZÜR DİLEYEBİLMEYİ BECEREBİLMELİDİR…BUNU ANCAK KAMİL OLAN İNSANLAR BECERİR.. HEPİMİZ HATALAR YAPIYORUZ..ÖNEMLİ OLAN GERİ DÖNEBİLMEMİZ..SN.HAKAN BEY İ BU DAAVRANIŞI İÇİN TEBRİK EDERİM..AYRICA DA DİLENEN ÖZÜRÜ KABUL ETMEK DE ÇOK ÖNEMLİ BİR ERDEMDİR..BU DAVRANIŞINDAN ÖTÜRÜ DE SN.BURAK ALTIPARMAK I TEBRİK EDERİM…

  35
  4
 3. Bu şaklabanın, adının, sıfatının değil Bursaspor, herhangibi bir kurum ile bağdaşması o kuruma hakarettir. Futbolcu dövmeyi meşrulaştıran, sahaya atlayan takımına zarar veren iti karakoldan alıp reklam yapan, bir avukat müsveddesisin sen. Bu şehire, bu takıma senin kadar ihanet eden az olmuştur. Sözde adalet adamısın! Sırf gündemde kalmak taraftara yaranmak için 6 ay önce yaptığın edepsizliğin özürünü şimdi diliyorsun. Haksız yere insanları hedef gösterdin. Şimdi herkes tahta açmaktan bahsediyor. Değil tahta, kasa, küp, define açsanız ne olur. Hangi futbolcu hangi teknik direktör gelir bu klübe. Nefret ediyorum bu insanlardan. Şahsi menfaatleriniz için, popülizm uğruna heba ettiniz takımı. Bunlar hala Bursaspor hakkında konuşabiliyor ya en çok da ona üzülüyorum. Yazıklar olsun!

 4. her insan kendi sorumluluk alanında hareket etmelidir.
  her işe burnunu sokanlar hatalarını anlamışlar, fakat çok sayıda kalp kırılmış,
  en önemlisi camiaya çok zararları olmuştur.
  bunu tamir etmeye çalışıyoruz.
  lütfen sağduyulu olalım.
  futbolculara yönetime sallamayın
  kendini tutamayan maçları evinden izlesin.

 5. Saçma sapan kişiler doluştu camiaya şampiyonluktan sonra, bunlardan biri de bu avukat müsveddesi. Sen de Bursasporlu taklidi yapıyorsun ya dinçtürk. Bakalım daha ne kadar devam edeceksin taklitlerine..

 6. Hakan abi neden özür diledin ki. Burak geçen sene profesyonel davranmayarak Bandorma maçı ve daha öncesinde yaptıklarıyla Bursaspor’un küme düşmesinde baş fsktördü. Adli olarak bu özür gerekli olabilir ama vicdanen Burak azap çekmeli

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu