Haftanın asisti Ali Akman’ın

Bursaspor'un Altay ile deplasmanda oynadığı karşılamada, Kerem Şen'in attığı golde topuk pası ile asist yapan Ali Akman'ın hareketi haftanın asisti seçildi.

TRT Spor‘da yayımlanan “Hedef Süper Lig” programında Ali Akman‘ın Kerem Şen‘e yaptığı asist 11.haftanın en iyi asisti seçildi. Cüneyt Ersan‘ın sunduğu,  Deniz Kolgu ve Hayri Ülgen‘in yorumcu olduğu “Hedef Süper Lig” programında, Ali Akman‘dan övgüyle söz edildi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    1 Ocak tan hemen sonra Cin Con ile ön anlaşma imzalayacak , derhal kadro dışı bırakılıp idman yapması engellenmeli , kimse BURSASPOR’dan büyük değil haddi bildirilmeli 5 ay futboldan uzaklaştırılıp başkasına da yâr edilmemeli. Sen besle büyüt sana 5 kuruş para kazandırmadan gitsin yok öyle yağma.

    1
    3
 1. Pazarlayın pazarlayın bakalım…
  Ali akıllı ol taş yerinde ağır kardeşim ! Takımında 2 sene daha oyna çok daha iyi paralar kazanacaksın hem de kariyer yapacaksın ! Bundan en ufak şüphen olmasın şu abine inan emin ol !

 2. yapacak tabi.
  zaten bunun için bu kadar çok konuşuluyor.
  futbolu dışında ali akmanı sadece maç sonu röportajlarından tanıyorum. ben de bıraktığı izlenim kesinlikle dangul-dungul ve boş-beleş biri değil.
  tam tersi bende bıraktığı izlenim, yaşından beklenmeyecek olgunlukta, öz güvenli ve son derece sağlam ve düzgün bir karakter.
  onun haberlerine yaptığım yorumlar, ona olan sevgimin ve ona verdiğim değerin bir tezahürü aslında. umarım ve dilerim kendi ve kulübü için doğru ve hayırlı olanı yapar.

 3. Ali akmanı ben olmamış meyveye benzetiyorum.d dalında kalırsa olgunlaşır ve iyi meyve olur sonra git nereye gidersen ama ham iken koparılısa bi ise yaramaz ve yedek kulübelerine mahkum olur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu