haberi pasife aldım beyler böyle kalsın / Tamam :D

Bursaspor’da Başkan Ali Ay ve yönetimi, Hamza Hamzaoğlu önderliğindeki teknik ekibin raporları doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürüyor. İlk yabancı takviyesini Fransa‘dan savunma oyuncusu Vieux Sane‘yi bonservissiz olarak kadrosuna katarak gerçekleştiren Yeşil-Beyazlılar’da bu transfere dair bir detay ise hayli dikkat çekici. Zira taşın altından, yine “Tesisin kapısından içeri girmemeli” denilen, tanıdık isimlerin çıktığı iddia ediliyor.

İSMAİL DE ONLARINBursaspor‘dan yıllık 350 bin Euro alacağı açıklanan Sane’nin ülkesindeki menajerlik yetkisini elinde bulunduran, Fransız menajer Pierre Frelot‘un sahibi olduğu Mondial Promotion şirketi. Bu şirketin Türkiye‘deki iş ortağı ise daha önce de çoğu kez Bursaspor’a transfer gerçekleştirmiş ve Bölükbaşı dönemi başta olmak üzere getirdikleri isimler ile transferlerin mali detayları çokça tartışma konusu olan ve en nihayetinde “Tesisin kapısından dahi girmemeli” denen Sezer Bravo. Üstelik bu, İbrahim Yazıcı ve Recep Bölükbaşı yönetimlerinde adı sıkça yüksek komisyon ücretleriyle anılan ve geçtiğimiz günlerde Antalyaspor‘daki kongrede de tartışma konusu olan Metin Korkmaz ile yakın iş ilişkisi herkesçe bilinen Bravo’nun bu dönem Timsah‘la ismi anılan ilk oyuncusu da değil. TFF kayıtlarında, bir diğer yeni transfer İsmail Konuk‘un menajeri de Bravo gözüküyor.

Bursasporluyuz.org

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı