Hababam sınıfı cezası!

Bursaspor Furbol Sorumlusu Özer Hurmacı'dan ilginç bir ceza yöntemi geldi.

Bursaspor Furbol Sorumlusu Özer Hurmacı, Bayburt Özel İdare maçında saha içinde tartışan Çağatay Yılmaz ve Kubilay Sönmez’e Özlüce’deki toplantıda esprili bir ceza verdi.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sevgili Bursaspor’lular güzel hareketler bunlar bakın biz TFF 2.lig deyiz borcumuz 60*70 milyon dolar civarı futbolcularımızın yetenekleri ve yaşları da hepimizin malumunca ortada herkes asıl suclulari biliyor da peki Bursaspor bu duruma 1 günde 1 ayda 1 yılda gelmedi bu duruma gelmesinde en büyük rol oynayanlar toplumda rahatça gelebiliyor işinde gücünde kanuna kurala uydurmuslar yaşıyorlar bizler ne yaptık sen ben tirbunde kulüp de eski yöneticisi eski başkanları kentin ileri gelenleri hepimiz öylece ah vah ede ede bu hale geldik şehir 16-25 yaşındaki çocuk yaşta ki futbolcular ile Diyarbakır da amed ile maç yipacak ne bir milletvekili ne bir mülki Erkan ne bir basın bensubu ne bir eski yönetici nede şehirden bilmem kim hiç kimse yok yahu inan şu tezgahları fetocular yapmadı bu şehre yazıklar olsun hangi akıl hangi adalet Bursa da oynanan maçta 9 maç ceza verilir veren hangi akla hizmet nasıl verdi yahu Diyarbakır da bölücü örgüt pacavralari açıldı slogan atıldı istiklal marşı isliklandi Bursaspor lu futbolcular bıçak dahi atıldı isindiritilmadi hatta maç ta bunlar görülür diye yayınlanmadı kimkime hizmet ediyor sonra Bursa da milli maçta pasolig uygulaması oluyor son 5 maçta hiç pasolig uygulanmadigi halde polisler elinde küçük Bursaspor bayraklı taraftarı bayrak yasak diyor halbuki arkasinda kocaman plastik sopası Bursaspor taraftarin Bursaspor bayrağında ki plastiğin 3 katı büyük iken kendi keyfi uygulama yapmayı tercih ediyor peki bu ülkede Bursa ya Bursaspor luya ayrı bir kin.mi var onu da bilelim beyefendiler hanımefendiler yönetici dediğin adaletli olucak hak hukuk yemiyecek kimse aptal değil bizlermilleti seven şehrine aşık insanlarız

  2. Lan bu Özer harbiden çok uyanık haa. Futbolcu kisvesi altında tekrar kulübün içine girdi. Alttan alttan İsmail Hoca’nın kuyusunu kazıp, oyuncuları hoacaya karşı örgütledi. Sonra alacaklarını silme vaadi karşılığında yönetimden teknik direktörlüğü kaptı, şimdi de oyunculara türlü şirinlikler yapıp gemisini yüzdürüyor. Büyük kurnaz. Helal olsun valla.

    17

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu