Gyan ve Song belirsizliği!

Yeni sezon öncesi takımın toplanmasına az bir süre kala ortalıkta resmiyete dökülen bir isim bulunmuyor. Yeşil beyazlı camianın en çok merak ettiği ettiği isimlerin başında ise Asamoah Gyan ve Alex Song geliyor. Taraftarları heyecanlandıran iki yıldız için yeşil beyazlılar bir süredir temaslarını sürdürüyordu. Bugün Bursa‘da olması beklenen Teknik Direktör Paul Le Guen‘e de bu iki isimle alakalı görüşlerinin sorulduğu belirtildi. 

RAKAM YÜKSELİYOR

İlk pazarlıkta 1 milyon 600 bin Euro önerilen Asamoah Gyan için daha sonra rakam 1 milyon 800 bin Euro’ya çıkartılmış ve 200 bin Euro’da bonus ilave edilmişti. Ganalı oyuncunun dünkü görüşmeler sonrası Bursaspor’dan 2 milyon 300 bin Euro talepe ettiği öğrenildi. Kısa bir süre önce tecrübeli forvetin menajerleri ile Özlüce Tesislerinde biraraya gelen Başkan Ali Ay yaşanan bu gelişme sonrası nasıl bir tavır takınacağı merak ediliyor. 

YARI YARIYA

Yakın kaynaklara göre Başkan Ay‘ın bu transferi rafa kaldırabileceği konuşuluyor. Gündemdeki diğer isim Alex Song’da da herhangi bir gelişme yaşanmıyor. Rusya‘nın Rubin Kazan kulübüyle sözleşmesi devam eden tecrübeli 6 numaranın yıllık kazandığı 2 milyon 900 bin Euro’nun iki kulüp tarafından yarı yarıya ödenmesi söz konusuydu. Bu konuda pazarlıkların sürdüğü ve olayın netleşmesinin birkaç günü bulabileceği belirtildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu