Güzeller içinden bir seni seçtim

Bursaspor Kulübü resmi YouTube kanalından Bursaspor - Ankaraspor maçının vlogonu paylaştı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. video çok güzel ve çok etkileyici. ancak bu konuda çok samimi olduğumuzu düşünmüyorum.
  yarın üst üste 2 maç kaybedelim rüzgar bir anda tersine dönebilir.
  ya da olası bir kaynak bulunduğunda tahta hemen açılır, ekmeği yenmiş, kapının önüne konmuş ne futbolcu eskisi varsa takıma doldurulur. bu çocuklar da vakıfköye gönderiliverir.
  oysa,
  hazır böyle bir mecburiyet ve kriz varken bunu fırsata dönüştürmek adına bu takımı temel alıp bunlarla en az 5 yıllık bir planlamaya gidilse. geleceğin Bursasporunu hazırlamaya bugünden başlansa 4-5 yıl sonra kulüp ”yenilmez armada” oluverecek.
  son olarak,
  ”GÜZELLER İÇİNDE BU ÇOCUKLARI SEÇTİK” diyorsak,
  onlara zaman tanıyarak,
  onlara sabrederek.
  onlara güvenerek. bunu ispat etmeliyiz…

 2. Görüyorsunuz demi yazarlar ve gazetelerde kulüp ve futbolcular hakkında olumlu birşey yok çünkü işlerine gelmiyor! Buradan yönetime bir rica maça 2000 kişi geliyor ve bunların 400 tanesi basın kartlı olumlu birsey yazmayan ve basın türbinini çevresi ve akrabaları ile doldurmuşlar bu nasıl bir iş? yani külüp maddi sıkıntıda bu adamlar 1.5 – 2 milyar TL borca sokanları hala koruyor neden bu adamları hala stadyuma alıyorsunuz yasaklayın 3’cü Ligdeyiz en fazla 3-5 kişi basından gelir anlarım yokda 200-400 kişi çevreleriyle!

  2
  1
 3. Gençlerle devam ediyorsak genç hocayla devam edicez, hocaya çok para vermenin alemi yok. Bu ligde isim yapmış hoca yok herkesin tuttuğunu duzelttigi bir ligde oynuyoruz bu sene olmazsa seneye bu gençler tecrübe kazanacak gün gelecek bu ligdeki bütün takımları içeride dışarıda yenip bu ligden namağlup çıkacak.

 4. Birileri sahneyi hazırladı fgüranlarını yolladı maçtan bir gün evvel sözde ultimatom verdiler neymiş son sözü atkılılar söylermiş ne söylediklerini duyan var mı sadece ağızlarından salya akan bu tipler son sözü kimin söyleyeceğini fgüran olarak geldikleri türbünde gördüler. Son sözü sahaya çıkan pırıl pırıl gençlerimiz söyledi ne dediler sizler bize inanmasanız da bizler birbirimize inandık fgüran geldiniz fgüran kalacaksınız ŞİMDİ ATKILARINIZI ALIP GİDEBİLİRSİNİZ DEDİLER

  2
  2
 5. helal olsun, bize böyle görüntüler lazım işte. kendilerinden 100 kat fazla para kazanan sözde abileri olmadan nasıl da mutlu çocuklar.

  kendine taraftar deyip maça gitmeyen çorbacılar, bu çocukları yalnız bırakmaya utanın biraz! sigaranın paketi olmuş 50 lira,, 500 liralık kombine almaya eriniyorsunuz

 6. Takım tebrikler bu sekilde formayı terletin gerisi gelecektir,Berat geçmiş olsun Kardeşim dönüşünü bekliyoruz,Eren Kardeşim galibiyetten çok gol ve güzel oyun ile döndüğüne sevindim,Yönetim inat etmeyin bilet fiyatlarını düşürmelisiniz sadece klub degil herkes maddi anlamda zorluk yaşıyor

  1
  1
 7. Helal olsun çocuklar muhteşemsiniz takım sahaya çıkana kadar kim ne kadar destek verdiyse yüreğinize nefesinize sağlık bursa sporun yenemeyeceği takım sahaya çıkan gençlerimiz her işi başaracak güçteler ve karakterliler

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu