Güzel günler göreceğiz, güneşli günler

Yeşil-beyazlı taraftar son 10 haftada takımdan galibiyet serisi bekliyor… Bursaspor’un ligde kalmak için gerekli sonuçları alacaklarına inandığını belirten taraftarlar, “Çocuklar inanın, inanın çocuklar. Güzel günler göreceğiz, güneşli günler” diye görüş belirttiler.

Bitci Timsah Park’ta Balıkesirspor ile karşılaşacak olan Bursaspor’da futbolculara taraftardan tam destek geldi.

Sosyal medya üzerinden yeşil-beyazlı takıma olan inançlarını dile getiren taraftarlar “İnanıyoruz” başlığı altında destek kampanyası başlattı. Teknik Direktör Mustafa Er yönetiminde son 10 haftada ligde kalmaya yeterli olacak sonuçları almak isteyen takıma Balıkesirspor karşılaşmasıyla birlikte tribün desteğinin de üst seviyeye çıkması bekleniyor.

YETER Kİ İSTEYELİM
Yeşil-beyazlı renklere gönül verenler, sosyal medyadan yaptıkları “İnanıyoruz” temalı bazı paylaşımlarda şu ifadelere yer verildi: “Çocuklar inanın, inanın çocuklar. Güzel günler göreceğiz, güneşli günler. Bursasporumuzun kalan maçlarda gerekli mücadeleyi verip, galibiyetler serisi yakalayacağına ve bu sezon ligde kalacağına yürekten inanıyoruz. Tribün desteklerse içeride 6 maçtan en az 16 puan almak mümkün. Başarabiliriz. Yeter ki isteyelim. Kızgınız, üzgünüz, bıkkınız ama son tünelin ucunda hala ışık varken, o son toprak atılana kadar mücadeleye devam. Yeter ki umutsuz olanlar kenara çekilsin. Başaracağız.”

HER MAÇ FİNAL
Balıkesirspor maçında dolduralım tribünleri. Artık puan kaybına tahammül kalmadı. Her maç final. Özellikle iç sahada kalan 6 maçı kayıpsız geçmeliyiz… Dünya tersine dönse vazgeçmem senden Bursaspor.” Öte yandan taraftarlar Teknik Direktör Mustafa Er’e güvendiklerini ancak bu süreçte takıma psikolojik destek sağlanması için de yönetimden profesyonellerle çalışma anlamında gerekli adımların atılmasını istedi.

Klinik Psikolog Yalçın Kireççi de “Bu iş sadece fizik işi değildir. Bu zihin işidir. İnsan psikolojisi, duygusu önemlidir” diyerek davet edilmesi halinde yardımcı olmaya hazır olduğunu söylemişti.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Atatürk stadında bıraktık herseyi. İnancımıza,ruhumuza tertemiz şampiyonluğumuza ve Ulu Önderin adına vuruldu o kepçe. Hepimiz izledik.

  57
  25
  1. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   Çok fazla abartmış sın kardeşim.

   Tamam yıkılması büyük hata oldu , yazık oldu canım stada.

   Yeni stad, futbolculara da fazla pervormanc katmalı..
   Herşey, Yönetimde bitiyor, huzur olmayan yerdi, başarıda olAmaz .

   NOKTA!

   22
   27
  2. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   kuyruklu yalan.
   yıl, 2011 ya da 2012.
   takım 5 yıl aralıksız avrupaya gitmiş ve süper lig üçüncüsü.
   başkan İbrahim Yazıcı.
   stat, Atatürk. orada Yazıcı İstifa! Ertuğrul Defol. sesleri.
   gerekçe de neden 2. şampiyonluk gelmemiş.!.

   başkan bırakmayınca bu defa protesto amaçlı tribünler boşaltıldı. takım koca sezon 2.500 kişi ortalamaya oynadı.
   o 2.500 kişi içinde biz de vardık. tıpkı bugün olduğu gibi…
   ama artık yorulduk. bizi çok yordunuz. alın kulübünüzü sizin olsun. istediğiniz gibi siyasetinizi yapın…

   24
   5
   1. @2. mustafa yorumuna yanıt olarak

    Değerli yorumunuz için teşekkürler fakat siz biz diye birsey yok hepimiz yorulduk. Ayrıca bahsettiğim konuda siyasete beni nasıl monte ettiğinizi anlamadım. Stadı yıkan siyaset değil miydi? Takıma saçma sapan insanları başkan yaptıran siyaset değil miydi? Tribünün önemli yerlerinden adam çekip belediyelerde iş veren siyaset değil miydi? Ya bazı şeyleri görmek istemiyorsunuz, yada isinize gelmiyor. He Atatürk adını andım diye siyaset diyorsan o siyasettende şimdiki tüm siyasetçilerdende çok üstün bir kişi.

  3. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   Aynen kardeşim oraya yapılan millet bahcesi değil milletetin anılarına vurulan bir hancerdir bursa ya ve bursaspora bunu yapanlar sadece ATATÜRK isminin silinmesi içindir ama şunu unutmasınlar kalplerimize asla beton dökemeyecekler daha yüksek sesle bağırıyorum artık yaşa MUSYAFA KEMAL PAŞA YAŞA

   42
   13
 2. Bakıyorum yazarlar hala bu kötü gidişat halinde bile Bursaspor’un nasıl bu problemin içinde çıkması İçin yeni öneriler formüller yazıyorlar borç 50 milyon TL ikende yazdılar şimdi borç 1 milyar TL hala yazıyorlar! bakıyorsun senelerce neyi bekledin arkadaşlar neden yönetimi bu kadar iyi biliyorsunuz neden adınızı ortaya koymadınız seçilmediniz sizde? veya bakıyorsun bu kadar işten yönetimden anlıyorsunuz en azından bir mağaza bakkal dükkanı açsaydınız 100 tane gazete satan gazetelerde çalışacağınıza veya 1000 tane seyircisi olmayan Televizyon veya YouTube kanalında – biraz oturup aynaya bakın Bursaspor’un bu hale düşmesinde bir yerde kulübü mahveden yönetimleri araştırmayacaksan yaptığınız mesleğin araştırmacı gazetecilik neyi kalıyor biraz gazeteci ruhuna dönün bu kulübü batıranları araştırın bütün yaptıklarını sayfa sayfa ortaya çıkarın çünkü millet onlara kızdığı gibi Sizlerede kızıyor.

  10
 3. Arkadaşlar.
  Güneşli günler görebilmek için önce güneşin batışını anlamlı ve manidar bir şekilde seyretmemiz gerekiyor.
  Bunu hiç bir zaman unutmayalım.
  Bu akşam güneş batmadan yarın sabah güneş doğmaz.
  Bir de muhteşem ay ışığı vardır.
  Karanlık gecelerimizi bir nebze aydınlatan.
  Hangi taraftayız.
  Marmara denizine yakamoz yaptıran ay ışığı mı.
  İznik gölünde, Uluabat gölünde muhteşem gün batımı mı.
  Bir türlü karar veremedim.
  Ya sizler.

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu