Güzel bir sezon bizi bekliyor!..

Avusturya kampını ziyaret edip, Leicester City ile oynanan hazırlık maçını izleyen ve OLAY TV’nin canlı yayınında Beytullah Süat’ın sorularını yanıtlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, maçtaki tek eksiğin gol olduğunu söyledi. Altepe, “Avusturya’da bugüne kadar yapılan üç kampı da ziyaret edip takımla birlikte olduk.     Güzel bir çalışma dönemi geçti. Son maçı izledik. Herşey güzeldi. Gençlerimiz ve yeni oyunculardan memnun kaldık. Maçta herşeyi yaptık. Tek eksiğimiz goldü. Pozisyonlara girdik ama değerlendiremedik. İnşallah bu maç güzel bir sezonun başlangıcı olur” dedi.   Türkiye bizi konuşacak   Bursaspor’a uğurlu geldiğini düşünen yöneticilerin isteğini kırmayarak kampı ziyaret ettiğini de vurgulayan Başkan Recep Altepe, “İlk ziyaret ettiğimiz yıl şampiyon olduk, geçen sezon ise 3. sırada sezonu bitirdik. Önümüzde uzun bir lig maratonu ve UEFA Avrupa Ligi maçları var. İnşallah güzel bir sezon olur.     Yeni sezonda güzel sonuçlar alırız. Şuan ligde biraz sıkıntılar var. Özellikle son soruşturmalarla ilgili ama ben güzel ve renkli bir sezon olacağına Bursaspor’un da arzuladığımız neticeleri alacağına inanıyorum. Türkiye yine bizi konuşacak” diye konuştu.     Yazıcı Umutlu  

Yazıcı, “Çekişmeli bir mücadele oldu. Herşeyin güzel olduğu ve iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimiz ortaya çıktı. Bence bütün mesele bunun iyi bir şekilde lige yansıması. Bursaspor zirve takımı olmaya devam eder. İyi futbolcuları kadromuza dahil ettik. Yenilerin takıma katkısı olacaktır.

 

Transfer yapmak için çalışmalarımız sürüyor” dedi. Yazıcı, Miller ile ilgili soruya, “Bizimle sorunu yoktu. Maalesef ailevi bir durumu vardı. Ya karısından ayrılacak ya da Bursaspor’dan. Yapabilecek bir şey yok” diye konuştu.

  Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu