Güvenlik had safhada!

Bursaspor'un Galatasaray ile oynadığı maçta ortaya çıkan stada kaçak girişlerle ilgili bugün üst düzey emniyet tedbirleri uygulanacak.

Yeşil-beyazlı kulüp alınacak tedbirlerle ilgili kulübün resmi internet sitesinden duyuru yapmıştı. Buna göre birinci güvenlik bölgesinden içeri kombinesi ve passolig olmayan kimse giriş yapamayacak. Basın mensupları da dahil görevli personel akreditasyon kartı olmadan yine birinci güvenlik bölgesini geçemeyecek. Stada araçlarıyla giriş yapacak taraftarlar için de ayrı bir düzenlemeye gidilecek.

Buna göre araç içindeki kişilerin kombine, passolig ve akreditasyon kartları tek tek kontrol edilecek. Araçlarda geçiş için düzenlenen giriş kartı bulunmazsa stada giriş yapılamayacak.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. üçüzlerin maçlarında kontrol ederseniz yeterli olacaktır. bu maçlara zaten gerçek bursaspor’lular geliyor. onlarda istediğini kontrol et sorun çıkmaz.

  9
  3
 2. Zaten öyle değil miydi, elimizde Passolig olmadan giriş yapılamıyodu, hatta passoligler kontrol ediliyodu bilet yüklü mü diye o anki maç için, başka dümenler dönüyo bence, çok uzağa gitme yanındakilere bak

  7
  3
 3. Gs maçında kapıları han kapısı gibi aç bu maçta had safhada mad safhada… Esas bu maçta konttolü gevşeteceksin, reytingli maçlarda ise sıkacaksın. Biz mi söyleyelim bunları da?

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu