Gurbetçi Yusuf’un gözü Sağlam’da

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Avusturya'ya gitmeye hazırlanan Bursaspor'da denenmeye alınan gurbetçi futbolcu Yusuf Baloğlu, teknik heyetin gözüne girmek için ter döküyor.

Sağ bek ve orta sahada görev yapan 19 yaşındaki Yusuf Baloğlu, idmanlardaki performansıyla göz dolduruyor. Torino'da oynadığı dönemde Jose Mourinhu'nun da dikkatine çekip İtalyan scoutlar tarafından takip edilen genç futbolcu, Yeşil-Beyazlı takıma çabuk adapte oldu. Yaklaşık 10 günden bu yana Bursaspor'la idmanlara çıkan Yusuf Baloğlu, güçlü fiziği ve disiplinli oyunuyla dikkat çekiyor. En son Bari'de kiralık olarak forma giyen Belçika doğumlu genç yetenek, Yeşil-Beyazlı takımda kalıcı olmak istediğini söylüyor.

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Avusturya'ya gitmeye hazırlanan Bursaspor'da denenmeye alınan gurbetçi futbolcu Yusuf Baloğlu, teknik heyetin gözüne girmek için ter döküyor. Sağ bek ve orta sahada görev yapan 19 yaşındaki Yusuf Baloğlu, idmanlardaki performansıyla göz dolduruyor. Torino'da oynadığı dönemde Jose Mourinhu'nun da dikkatine çekip İtalyan scoutlar tarafından takip edilen genç futbolcu, Yeşil-Beyazlı takıma çabuk adapte oldu. Yaklaşık 10 günden bu yana Bursaspor'la idmanlara çıkan Yusuf Baloğlu, güçlü fiziği ve disiplinli oyunuyla dikkat çekiyor. En son Bari'de kiralık olarak forma giyen Belçika doğumlu genç yetenek, Yeşil-Beyazlı takımda kalıcı olmak istediğini söylüyor.

Kaynak : http://www.internethaber.com/

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu